Pappa Reale

Materská kašička

Yamamoto Research
> SKU: 4926266003233

Materská kašička má vyrovnávací účinok na centrálny nervový systém v prípade nespavosti a stavov úzkosti a nervového napätia. Veľmi dobrý prírodný antioxidant.

9,90

O produkte

Pappa Reale, materská kašička

Výživový doplnok stravy, prírodný antioxidant s obsahom materskej kašičky.

Obsahuje všetkých osem aminokyselín nevyhnutných pre človeka. Obsah cukru sa skladá prevažne z fruktózy a glukózy v relatívne konštantných pomeroch podobných hladinám v mede (t.j. s dominantným cukrom z fruktózy). Obsah tuku je veľmi významnou vlastnosťou materskej kašičky z mnohých dôvodov. 80 až 90% hmotnosti tuku je tvorených voľnými mastnými kyselinami s neobvyklými a dokonca zriedkavými molekulárnymi štruktúrami. Sú to najmä hydroxymastné kyseliny alebo dikarboxylové kyseliny s krátkym reťazcom, ktoré sa bežne vyskytujú v potravinách živočíšneho aj rastlinného pôvodu.

Má vyrovnávací účinok na centrálny nervový systém v prípade nespavosti a stavov úzkosti a nervového napätia. Pôsobí ako antiseptikum proti choroboplodným zárodkom rôznych druhov, vrátane stafylokokového aureusu, má antivírusový a protiplesňový účinok, zvyšuje aktivitu gastrointestinálneho systému a nadobličiek. Materská kašička je tiež cenným zdrojom bifidobaktérií – „priateľských“ baktérií, ktoré podporujú zdravie gastrointestinálneho traktu – a teda pôsobí ako probiotikum.

pappa reale - vitaguru

Balenie: 30 kapsúl

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu jedenkrát denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 dávku (1 kapsula):

  • Lyofilizovaná materská kašička 200 mg (z toho 10-HDA 8 mg)

Zloženie: lyofilizovaná materská kašička (4% kyselina 10-hydroxy-decenoová), plnidlá: celulóza, fosforečnan vápenatý, želatína, činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín; farbivo: E171.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Uchovávajte mimo dosahu detí do troch rokov. Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Uchovávajte na suchom mieste mimo zdrojov tepla a slnečného svetla.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

preloader