PeptoBol® PERFORMANCE

Hydrolyzovaný kazeín PeptoPro® + Sustamine®

Yamamoto Nutrition
> SKU: 4926266000676

Hydrolyzovaný kazeín PeptoBol® PERFORMANCE s pridaním Sustamine® je rýchlo vstrebateľný a nezaťažuje tráviaci trakt, čo prispieva k udržaniu a rastu svalovej hmoty. Optimálny pre svalovú a energetickú regeneráciu.

93,99

O produkte

Yamamoto Nutrition® PeptoBol® PERFORMANCE

PeptoBol® PERFORMANCE je výživový doplnok stravy s obsahom čistého hydrolyzátu kazeínu PeptoPro® a Sustamine®.

Efektívny peptidový prípravok s aminokyselinami vo forme dipeptidov a tripeptidov. Tieto molekuly sú také malé, že nepotrebujú žiadne trávenie, následne môžu byť rýchlo absorbované telom a okamžite dodávané do svalov.

Hydrolyzáty kazeínu sú odvodené od kazeínu (mliečnej bielkoviny známej pre svoje pomalé trávenie), ktorý je podrobený hydrolýze – umelému enzymatickému tráviacemu procesu. Sú rýchlo vstrebateľné a nezaťažujú tráviaci trakt, čo prispieva k procesu udržania a rastu svalovej hmoty.

Vďaka rýchlej vstrebateľnosti di-tripeptidov a cyklodextrínov dosiahneme synergický efekt, optimálny pre svalovú a energetickú regeneráciu.

PeptoBol®

Je čistý hydrolyzát kazeínu (PeptoPro®) bez akýchkoľvek prídavkov v podobe aróm či sladidiel, aby sa zabránilo “kontaminácii” a ovplyvňovaniu jeho charakteristických čŕt:

  • ľahká rozpustnosť vo vode;
  • stabilita aj v kyslom prostredí;
  • hypoalergénne vlastnosti (často podceňované);
  • rýchla biologická dostupnosť (keďže vieme, že dať si pevnú stravu hneď po tréningu, nie je optimálne, pretože sa pri tom vyžaduje značné úsilie tráviaceho traktu, čím sa znižuje miera vstrebávania, ako aj efektivita absorpcie živín);
  • stimulácia uvoľňovania inzulínu, základného “záložného” hormónu, ktorý v našom tele pôsobí vždy, keď je to potrebné. Vďaka tomu môže mať športovec, ktorý počas a po tréningu prijíma nápoje na báze jednoduchých sacharidov , na ktoré sa viažu aminokyseliny a elektrolyty, k dispozícii aj tieto malé výkonné reťazce peptidov, aby tak pomohol regeneračnému procesu.

Najlepšie účinkuje po tréningu, kedy svaly vyžadujú regeneráciu a adekvátnu náhradu spotrebovaných látok.

Balenie: 500g, Počet dávok v jednom balení: 20

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 2 odmerky (25g) do 80ml vody alebo iného obľúbeného nápoja a užívajte raz denne. Zmenou objemu získate požadovanú hustotu.

Nutričné informácie na 1 dávku (2 odmerky – 25g):

  • Hydrolyzovaný kazeín PeptoPro® 18 g
  • L-alanyl-L-glutamín (Sustamine®) 2,8 g

Zloženie: hydrolyzovaný kazeín PeptoPro® (mlieko), L-Alanyl-L-glutamín (Sustamine®)

Upozornenie pre alergikov: Výrobok obsahuje jednu zložku uvedenú v prílohe II nariadenia. (EÚ) č. 1169/2011: mlieko a mliečne výrobky.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader