PeptoBol® RECHARGE

Regenerácia a rast svalov

Yamamoto Nutrition
> SKU: 4926266000683

Hydrolyzovaný kazeín PeptoBol® RECHARGE je kombináciou PeptoPro®, Cluster Dextrin™ a Sustamine®. Rýchlo vstrebateľný a nezaťažuje tráviaci trakt! Optimálny pre svalovú a energetickú regeneráciu.

55,99

O produkte

Yamamoto Nutrition® PeptoBol® RECHARGE

PeptoBol® RECHARGE je výživový doplnok stravy s obsahom čistého hydrolyzátu kazeínu PeptoPro®,  Cluster Dextrin™ a Sustamine®.

Kvalitné sacharidy prispievajú k obnove normálnej funkcie svalov (kontrakcie) po veľmi intenzívnej a dlhodobej fyzickej aktivite vedúcej k svalovej únave a vyčerpaniu zásob glykogénu v kostrovom svale. Priaznivý účinok dosiahnete konzumáciou sacharidov, zo všetkých zdrojov pri celkovom príjme 4g na kg telesnej hmotnosti, v dávkach, počas prvých 4 hodín a najneskôr 6 hodín po fyzickej aktivite.

Hydrolyzáty kazeínu sú odvodené od kazeínu (mliečnej bielkoviny známej pre svoje pomalé trávenie), ktorý je podrobený hydrolýze – umelému enzymatickému tráviacemu procesu. Sú rýchlo vstrebateľné a nezaťažujú tráviaci trakt, čo prispieva k procesu udržania a rastu svalovej hmoty.

Vďaka rýchlej vstrebateľnosti di-tripeptidov a cyklodextrínov dosiahneme synergický efekt, optimálny pre svalovú a energetickú regeneráciu.

PeptoBol®

Je čistý hydrolyzát kazeínu (PeptoPro®) bez akýchkoľvek prídavkov v podobe aróm či sladidiel, aby sa zabránilo “kontaminácii” a ovplyvňovaniu jeho charakteristických čŕt:

  • ľahká rozpustnosť vo vode;
  • stabilita aj v kyslom prostredí;
  • hypoalergénne vlastnosti (často podceňované);
  • rýchla biologická dostupnosť (keďže vieme, že dať si pevnú stravu hneď po tréningu, nie je optimálne, pretože sa pri tom vyžaduje značné úsilie tráviaceho traktu, čím sa znižuje miera vstrebávania, ako aj efektivita absorpcie živín);
  • stimulácia uvoľňovania inzulínu, základného “záložného” hormónu, ktorý v našom tele pôsobí vždy, keď je to potrebné. Vďaka tomu môže mať športovec, ktorý počas a po tréningu prijíma nápoje na báze jednoduchých sacharidov , na ktoré sa viažu aminokyseliny a elektrolyty, k dispozícii aj tieto malé výkonné reťazce peptidov, aby tak pomohol regeneračnému procesu.

Najlepšie účinkuje po tréningu, kedy svaly vyžadujú regeneráciu a adekvátnu náhradu spotrebovaných látok.

Balenie: 500g, Počet dávok v jednom balení: 10

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 5 odmerky (50g) do 200 ml vody alebo iného obľúbeného nápoja a užívajte raz denne. Zmenou objemu získate požadovanú hustotu.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok obsahuje jednu zložku uvedenú v prílohe II nariadenia. (EÚ) č. 1169/2011: mlieko a mliečne výrobky.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Nutričné informácie

Bez príchute na 100g 5 odmerky (50g)
Energia 341Kcal / 1448KJ 170Kcal / 724KJ
Tuky 0,3g 0,2g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1g 0g
Sacharidy 58g 29g
z toho cukry 1,8g 0,6g
Bielkoviny 26g 13g
Soľ 67g 0,34g
L-Alanyl-L-glutamín (Sustamine®) 2,8g
Ingrediencie: vysoko rozvetvené cyklodextríny (Cluster Dextrin™), hydrolyzovaný kazeín PeptoPro® (mlieko), L-Alanyl-L-glutamín (Sustamine®), regulátory kyslosti: citrát sodný, citrát draselný; citran horečnatý

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader