PeptoBol®

Hydrolyzáty kazeínu (PeptoPro®) sú odvodené z kazeínu (mliečneho proteínu známeho pre jeho pomalé trávenie), ktorý bol podrobený hydrolýze – umelému procesu enzymatického trávenia, ktorý zabezpečuje rozdelenie peptidových väzieb molekúl proteínov, čo ich zmenšuje; tieto peptidy sa štiepia a rýchlejšie sa vstrebávajú na úrovni čriev, čo prispieva k procesom udržiavania a rastu svalovej hmoty, typickej pre proteíny.

74,99

Dočasne vypredané

O produkte

Yamamoto® Nutrition PeptoBol®

PeptoBol® je výživový doplnok stravy, vhodný pre dospelých športovcov, ktorí cvičia s vysokou intenzitou.

Hydrolyzáty kazeínu sú odvodené od kazeínu (mliečnej bielkoviny známej pre svoje pomalé trávenie), ktorý je podrobený hydrolýze – umelému enzymatickému tráviacemu procesu. Sú rýchlo vstrebateľné a nezaťažujú tráviaci trakt, čo prispieva k procesu udržania a rastu svalovej hmoty.

Vďaka rýchlej vstrebateľnosti di-tripeptidov a cyklodextrínov dosiahneme synergický efekt, optimálny pre svalovú a energetickú regeneráciu.

PeptoBol®

Je čistý hydrolyzát kazeínu (PeptoPro®) bez akýchkoľvek prídavkov v podobe aróm či sladidiel, aby sa zabránilo „kontaminácii“ a ovplyvňovaniu jeho charakteristických čŕt:

  • ľahká rozpustnosť vo vode;
  • stabilita aj v kyslom prostredí;
  • hypoalergénne vlastnosti (často podceňované);
  • rýchla biologická dostupnosť (keďže vieme, že dať si pevnú stravu hneď po tréningu, nie je optimálne, pretože sa pri tom vyžaduje značné úsilie tráviaceho traktu, čím sa znižuje miera vstrebávania, ako aj efektivita absorpcie živín);
  • stimulácia uvoľňovania inzulínu, základného „záložného“ hormónu, ktorý v našom tele pôsobí vždy, keď je to potrebné. Vďaka tomu môže mať športovec, ktorý počas a po tréningu prijíma nápoje na báze jednoduchých sacharidov , na ktoré sa viažu aminokyseliny a elektrolyty, k dispozícii aj tieto malé výkonné reťazce peptidov, aby tak pomohol regeneračnému procesu.

Najlepšie účinkuje po tréningu, kedy svaly vyžadujú regeneráciu a adekvátnu náhradu spotrebovaných látok.

Balenie: 500g, Počet dávok v jednom balení: 20

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 2 odmerky (25g) do 80ml vody alebo iného obľúbeného nápoja a užívajte raz denne.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok obsahuje dve zložky uvedené v prílohe II nariadenia. (EÚ) č. 1169/2011: sóju, výrobky na báze sójového mlieka a mliečne výrobky. Je bezlepkový. Dôležitá poznámka: Aj keď je na etikete „bez lepku“, každá šarža sa stále analyzuje.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Nutričné informácie

Bez príchutena 100g3 odmerky (30g)
Energia333Kcal / 1412KJ83Kcal / 353KJ
Tuky1,2g0,3g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,1g0g
Sacharidy0,5g0,1g
z toho cukry0,5g0,1g
Bielkoviny80g20g
Soľ2,8g0,71g
Ingrediencie: hydrolyzovaný kazeín PeptoPro® (mlieko)