Pino marittimo

Pycnogenol® antioxidant z borovice

Yamamoto Research
> SKU: 4926266003240

Pino marittimo (extrakt z francúzskej borovice prímorskej) s obsahom pyknogenolu, polyfenolu, ktorý má  antioxidačnú kapacitu 30-krát účinnejšiu ako vitamín E a dokonca 20-krát vyššiu ako vitamín C!

24,90

O produkte

Yamamoto® Research Pino marittimo

Pino marittimo je výživový doplnok stravy s obsahom pycnogenolu, polyfenolu, ktorý sa získava z kôry borovice prímorskej (Pinus maritima) a predstavuje jeden z najsilnejších antioxidačných komplexov v prírode.

Nachádza sa pod kôrou konkrétnej borovice (Pinus pinaster), ktorá rastie výlučne v lese Landes de Gascogne v juhozápadnom Francúzsku. Je to nedotknutý a prírodný les, kde sa nepoužívajú pesticídy alebo herbicídy. Zložky Pycnogenolu® sú najvyššej kvality, pretože kôra, z ktorej sú extrahované, nepodlieha sezónnym zmenám a je preto ideálnou botanickou surovinou. Proces extrakcie Pycnogenol® je patentovaný a spĺňa najvyššie štandardy kvality. Výrobný závod je v súlade s GMP a výrobný proces nezahŕňa použitie toxických rozpúšťadiel.

Pycnogenol® je komplexná zmes

proanthokyanidínov (oligomérnych a polymérnych), ktorých chemické zloženie zvýrazňuje prítomnosť rôznych polyfenolov, najmä bioflavonoidov, ako sú prokyanidíny, a fenolových kyselín, ako sú napríklad kofeín a ferulín, ktoré pôsobia synergicky, vzájomne posilňujú svoju vlastnú antioxidačnú aktivitu. Za posledných niekoľko rokov sa uskutočnilo mnoho štúdií o pyknogenole, najmä o patente Horphag Research Ltd, Pycnogenol®, ktorý je naším novým doplnkom. Tento výskum nám ukázal, že má nielen veľmi silnú antioxidačnú aktivitu, ale vykazuje aj protizápalové vlastnosti, ako aj veľmi zaujímavé antikoagulačné a antitrombotické účinky.

Pino-marittimo - Yamamoto Research

Jeho antioxidačný účinok je výsledkom komplexného “multifaktoriálneho” mechanizmu účinku, ktorý je posilnený jeho pozoruhodnou schopnosťou inhibovať xantín-oxidázový enzým, ktorý nekompetitívne podporuje tvorbu “superoxidového” aniónu. Oligomérne proanthokyanidíny obsiahnuté v tejto výnimočnej zmesi bioaktívnych prvkov majú antioxidačnú kapacitu, ktorá sa ukázala byť 30-krát účinnejšia ako vitamín E a dokonca 20-krát vyššia ako vitamín C, zatiaľ čo tieto dva „klasické“ antioxidačné vitamíny sa ukázali byť veľmi účinná ako v indukčnej fáze, tak aj vo fáze propagácie lipidovej peroxidácie.

Pycnogenol® je dokonca účinný u ľudí, ktorí trpia vaskulárnymi problémami, ako napuchnuté nohy a krehkosť kapilár. Pokiaľ ide o „anti-aging“, niekoľko štúdií ukazuje, že Pycnogenol® je schopný podporovať mobilitu a pružnosť kĺbov a prirodzeným spôsobom zmierniť bolesť.

Balenie: 30 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu jedenkrát denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 kapsulu:

  • Výťažok z borovice prímorskej 50 mg

Zloženie: objemové činidlá: celulóza, fosforečnan vápenatý; francúzska borovica (Pinus pinaster Ait.) suchý extrakt z kôry, kapsula (želatína), činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín; farbivo: E171.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader