Proteínová tyčinka PerformanceBAR – Mandle

Nízky obsah cukru

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266002649

37% obsah bielkovín s mimoriadne vysokou biologickou hodnotou, nízkym obsahom cukru a bez polevy. BEZ hydrogenovaných tukov – BEZ palmového oleja – BEZ hydrolyzovaného kolagénu – S vysokým obsahom vlákniny!

Príchuť: Mandle
  • Yamamoto Nutrition Performance BAR
  • Yamamoto Nutrition Performance BAR
  • Yamamoto Nutrition Performance BAR

2,50

O produkte

Yamamoto® Nutrition Performance BAR

Nové tyčinky bez polevy a s 37% obsahom bielkovín s mimoriadne vysokou biologickou hodnotou.

100% GARANTOVANÝ nízky obsah cukru (menej ako 1 gram v každej tyčinke), vysoký obsah vlákniny  a bez ďalších skrytých zložiek!

  • BEZ hydrogenovaných tukov
  • BEZ palmového oleja
  • BEZ hydrolyzovaného kolagénu
  • S vysokým obsahom vlákniny

Zloženie: mliečna bielkovina, plnivo: polydextróza; slnečnicový olej, glukoligosacharid, zvlhčovadlá: sorbitol, maltitol; mandľová pasta, sójové výlisky (izolovaný sójový proteín, tapiokový škrob, soľ), emulgátor: sójový lecitín; želatinačné činidlo: pektín; konzervačná látka: sorbát draselný, arómy, sladidlá: sukralóza.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok obsahuje sójové zrná a výrobky z nich, mlieko a výrobky z neho. Môže obsahovať stopy arašidov a orechov.

UPOZORNENIE: Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Nadmerná spotreba môže mať laxatívne účinky. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader