Pure Bcaa + SUSTAMINE

BCAA pre bojové športy

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266002960

BCAA – 3 esenciálne aminokyseliny – leucín, izoleucín a valín, ktoré si telo nedokáže samo vyrábať. Ak pri diéte športovec neprijíma zo stravy dostatočné množstvo energie a nemá k dispozícii dostatok BCAA, organizmus podstupujúci vysoký svalový stres, začne rozkladať svalové tkanivo, aby zabránil tomuto nedostatku.

31,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Pure Bcaa + SUSTAMINE

Pure Bcaa + SUSTAMINE je výživový doplnok stravy na báze BCAA (Kyowa Quality®) s vitamínmi B1 a B6 a dipeptidom L-alanil-L-glutamínom (Sustamine®).

Je zložený z troch esenciálnych aminokyselín – leucínu, izoleucínu a valínu, ktoré si telo nedokáže samo vyrábať, takže ak pri diéte športovec neprijíma zo stravy dostatočné množstvo energie a nemá k dispozícii dostatok BCAA, organizmus podstupujúci vysoký svalový stres, aký sa vyskytuje pri bojových športoch, začne rozkladať svalové tkanivo, aby zabránil tomuto nedostatku.

Prítomnosť L-alanín-L-glutamínu umožňuje lepšiu ochranu svalových bielkovín, udržuje bunky hydratované a napomáha imunitnému systému.

Balenie: 150 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite až 5 tabliet denne s vodou alebo iným obľúbeným nápojom počas dňa alebo po tréningu.

Nutričné informácie na 1 dávku (5 tabliet):

 • BCAA
   • L-leucín (KyowaQuality®) 2500 mg
   • L-izoleucín (KyowaQuality®) 1250 mg
   • L-valín (KyowaQuality®) 1250 mg
 • L-alanyl L-glutamín (Sustamine®) 500 mg
 • Vitamín B1 0,33 mg (30% RI*)
 • Vitamín B6 0,6 mg (43% RI*)

* RI = referenčné príjmy

Zloženie: L-leucín (Kyowa Quality®), L-izoleucín (Kyowa Quality®), L-valín (Kyowa Quality®), plnivo: mikrokryštalická celulóza, L-alanyl L-glutamín (Sustamine®), stabilizátor: hydroxy-propyl-metylcelulóza, činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý; pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), tiamín (vitamín B1).

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti a tehotné ženy. Neužívajte dlhšie bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader