Quervit®

Patentovaný dubový extrakt proti únave

QUERVIT® je adaptogén novej generácie, ktorý pôsobí proti chronickej únave. Patentovaný extrakt Robuvit® z dubového dreva.

53,99

O produkte

Quervit, patentovaný dubový extrakt proti únave

Moderná spoločnosť vyžaduje, aby sme boli výkonní, rýchli a efektívni každý deň, ale väčšinu času riskujeme alebo niekedy dosiahneme stav kolapsu, nadmerného vyčerpania alebo dokonca úplného vyhorenia. Únava pokrýva celý rad porúch súvisiacich s fyzickými, psychologickými a sociálnymi problémami. Odhaduje sa, že intenzívna únava postihuje 25% ľudí, s CFS (syndróm chronickej únavy) 3,28%. Vyššie percento sa vyskytuje u populácie vo veku od 40 do 59 rokov. Únava môže ovplyvniť akúkoľvek etnickú alebo sociálno-ekonomickú skupinu a akékoľvek pohlavie, hoci ženy sú postihnuté až štvornásobne nad mierou mužov. Doteraz sa dosiahol malý pokrok v porozumení a liečbe CFS a zatiaľ nie je k dispozícii žiadny konkrétny liek.

V dôsledku toho sa na trhu objavilo množstvo doplnkov „tonik“, „restoratív“ a „adaptogénnych“ doplnkov, ktoré často vychádzajú z tradície orientálnej medicíny. Niektoré z nich majú skutočné vedecké základy, ktoré skutočne účinne pomáhajú predchádzať stavom intenzívnej únavy alebo sa z nej zotavujú, zatiaľ čo iné sú skôr nezmysly než substancie a ich jediný účinok je na vašu peňaženku.

QUERVIT® je nový „adaptogénny“ výživový doplnok pozostávajúci z Robuvitu®, patentovaného štandardizovaného dubového extraktu vyvinutého spoločnosťou Horphag Research (rovnakých výrobcov ako Pycnogenol®). Robuvit® je účinnou zložkou garantovanej vysokej kvality, ktorá ponúka veľmi zaujímavé zdravotné prínosy, čo potvrdzuje množstvo vedeckých štúdií. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam Robuvit® prostredníctvom viacerých medzinárodných klinických štúdií preukázal, že môže byť silnou pomocou pre zdravie tým, že dodáva telu energiu a podporuje detoxikáciu. Vzhľadom na tento veľký potenciál stále prebiehajú ďalšie hĺbkové štúdie týkajúce sa tohto mimoriadneho francúzskeho extraktu a jeho významnej oživujúcej a detoxikačnej sily.

Rozhodnutie používať Robuvit® je silne podporené skutočnosťou, že produkt skutočne funguje. V poslednej dobe dôležité potvrdenie o jeho skutočnej účinnosti, ktoré pochádza z rastúceho súboru vedeckej literatúry, vďaka špeciálnym „roburínovým“ bioflavonoidom, ktoré majú výrazný bioaktívny účinok na organizmus. Dubový extrakt Robuvit® pochádza z Francúzska, kde sa duby pestujú v lese regiónu Massif Central podľa prísnych predpisov o udržateľnosti. Stromy sa pestujú bez akýchkoľvek hnojív, pesticídov alebo herbicídov. Robuvit® sa extrahuje z vody z dubového dreva ako súčasť bezpečného výrobného procesu šetrného k životnému prostrediu.

Quervit, patentovaný dubový extrakt proti únave

QUERVIT® je adaptogén novej generácie, ktorý pôsobí proti chronickej únave.

Robuvit® ponúka riešenie založené na dôležitých vedeckých dôkazoch, ktoré je bezpečné a úplne prirodzené, na zvýšenie energie, zníženie únavy a zlepšenie fyzického výkonu a nálady ako niekoľko ďalších doplnkov vo svojej kategórii. Početné klinické štúdie ukázali, že Robuvit® môže skutočne pomôcť s CFS (syndróm chronickej únavy), medzi ktorého príznaky patrí strata pamäti alebo koncentrácie, bolesť svalov, bolesť hlavy, neobnovujúci spánok, závraty, alergie a výkyvy nálady a môže tiež pomáhajú pri fyzickom výkone. Vedecká literatúra uvádza, že Robuvit® poskytuje výhody v rôznych oblastiach, ako je napríklad funkcia pečene, ako vynikajúci detoxikátor, kontrola hladiny glukózy v krvi, zlepšenie lymfatických funkcií, kontrola hladiny homocysteínu (kardiovaskulárny rizikový faktor).

Jeho hlavným účinkom je schopnosť produkovať energiu, čo robí bez ovplyvnenia nervového systému z hľadiska tachykardie, nepokoja alebo náhlych zmien krvného tlaku.

Balenie: 60 tabliet

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 tabletu denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 tabletu:

  • Extrakt z dubu (Robuvit®) 200 mg (z toho roburíny 40 mg)

Zloženie: dub Robuvit® (Quercus robur L.) suchý extrakt z dreva 20% roburíny, objemové činidlá: celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý; činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín.

Robuvit® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Horphag Research Ltd.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Referencie:

Improvement in mood, oxidative stress, fatigue, and insomnia following supplementary management with Robuvit®.

Belcaro G, Saggino A, Cornelli U, Luzzi R, Dugall M, Hosoi M, Feragalli B, Cesarone MR. J Neurosurg Sci. 2018 Aug

Supplementation with Robuvit® in post-mastectomy post-radiation arm lymphedema.

Belcaro G, Dugall M, Cotellese R, Feragalli B, Cianchetti E, Cesarone MR. Minerva Chir. 2018 Jun

Temporary kidney dysfunction: Robuvit® supplementation in initial, transient kidney insufficiency and micro-macro albuminuria.

Ledda A, Belcaro G, Feragalli B, Hosoi M, Cacchio M, Luzzi R, Dugall M, Cotellese R, Cesarone MR. Panminerva Med. June 2018

Robuvit®: improvement of fatigue in medical convalescence.

Ippolito, Belcaro, Luzzi, Hosoi, Dugall, Rohdewald, Feragalli, Cotellese, Peterzan. J Sports Med Phys Fitness. May 2018

Supplementary management of functional, temporary alcoholic hepatic damage with Robuvit® (French oak wood extract).

Pellegrini L, Belcaro G, Dugall M, Corsi M, Luzzi R, Hosoi M. Minerva Gastroenterol Dietol. 2016 Mar 3.

Robuvit®  and endurance in triathlon: improvements in training performance, recovery and oxidative stress.

Vinciguerra MG, Belcaro G, Cacchio M. Minerva Cardioangiol. 2015 Oct;63(5):403-9.

An Effect of Oak-Wood Extract (Robuvit®) on Energy State of Healthy Adults-A Pilot Study.

Országhová Z, Waczulíková I, Burki C, Rohdewald P, Duracková Z. Phytother Res. 2015 Aug;29(8):1219-24. doi: 10.1002/ptr.5368. Epub 2015 May 18.

French Oak Wood (Quercus robur) Extract (Robuvit®) in Primary Lymphedema: A Supplement, Pilot, Registry Evaluation.

Belcaro G, Dugall M, Hu S, Ledda A, Ippolito E. Int J Angiol. 2015 Mar;24(1):47-54. doi: 10.1055/s-0034-1395982.

Robuvit® (Quercus robur extract) supplementation in subjects with chronic fatigue syndrome and increased oxidative stress. A pilot registry study.

Belcaro G, Cornelli U, Luzzi R, Ledda A, Cacchio M, Saggino A, Cesarone MR, Dugall M, Feragalli B, Hu S, Pellegrini L, Ippolito E. J Neurosurg Sci. 2015 Jun;59(2):105-17. Epub 2014 Nov 14.

Influence of oak wood polyphenols on cysteine, homocysteine and glutathione total levels and PON1 activities in human adult volunteers – a pilot study.

Deáková Z, Országhová Z, Andrezálová L, Slezák P, Lehotay J, Muchová J, Bürki C, Duracková Z. Gen Physiol Biophys. 2015 Jan;34(1):73-80. doi: 10.4149/gpb_2014029. Epub 2014 Nov 4.

Effect of the French oak wood extract Robuvit® on markers of oxidative stress and activity of antioxidant enzymes in healthy volunteers: a pilot study.

Horvathova M, Orszaghova Z, Laubertova L, Vavakova M, Sabaka P, Rohdewald P, Durackova Z, Muchova J. Oxid Med Cell Longev. 2014;2014:639868. doi: 10.1155/2014/639868. Epub 2014 Aug 31.

Robuvit® (French oak wood extract) in the management of functional, temporary hepatic damage. A registry, pilot study.

Belcaro G, Gizzi G, Hu S, Dugall M, Pellegrini L, Cornelli U, Cesarone MR, Trignani M, Maione C. Minerva Med. 2014 Feb;105(1):41-50.

Absorption, metabolism, and effects at transcriptome level of a standardized French oak wood extract, Robuvit®, in healthy volunteers: pilot study.

Natella F, Leoni G, Maldini M, Natarelli L, Comitato R, Schonlau F, Virgili F, Canali R. J Agric Food Chem. 2014 Jan 15;62(2):443-53. doi: 10.1021/jf403493a. Epub 2014 Jan 6.

Improved management of primary chronic fatigue syndrome with the supplement French oak wood extract (Robuvit®): a pilot, registry evaluation.

Belcaro G, Cornelli U, Luzzi R, Cesarone MR, Dugall M, Feragalli B, Hu S, Pellegrini L, Ippolito E. Panminerva Med. 2014 Mar;56(1):63-72. Epub 2013 Nov 14.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader