RacePERFORMANCE

Extra energia

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266002762

Nová predtréningová formula – inovácia WATTS’UP®, flavonoidu odvodeného od sladkého pomaranča. Vytvára viac ATP pri konštantných úrovniach kyslíka. Pomáha športovcovi vo svojom dlhšom a intenzívnejšom tréningu, zvyšuje výkon a zefektívňuje zotavenie.

22,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition RacePERFORMANCE

RacePERFORMANCE je výživový doplnok stravy – nová predtréningová formula – inovácia WATTS’UP®, flavonoidu odvodeného od sladkého pomaranča. Ideálny pri aktivitách vyžadujúcich koncentráciu a ostražitosť, ako napríklad niektoré športové aktivity.

Kofeín pomáha zlepšiť koncentráciu a zvýšiť ostražitosť. Ashwagandha má adaptogénne vlastnosti a pomáha udržiavať fyzickú a mentálnu kapacitu v prípadoch slabosti, únavy a straty koncentrácie.

WATTS’UP® prichádza do popredia pre svoj trojitý účinok, ktorý sa dá oceniť vo všetkých druhoch športu, od sily až po vytrvalosť. Má schopnosť zvýšiť účinnosť a aktivitu mitochondrií, našej „bunkovej elektrárne“, ktorá následne vytvára viac ATP pri konštantných úrovniach kyslíka. Pomáha športovcovi vo svojom dlhšom a intenzívnejšom tréningu, zvyšuje výkon a zefektívňuje zotavenie. No a najzaujímavejšou vecou je, že to všetko je podporené klinickými štúdiami v prestížnom vedeckom časopise (Maastricht, The Netherlands, January 5th, 2018 Journal of Sports Science and Medicine).

Tento produkt pochádza z kombinácie “historických” fytoterapeutických prvkov odvodených z tradičných orientálnych liekov s nutraceutickými prísadami novej generácie. Tieto pôsobia na rozličné faktory, ktoré posúvajú výkon na novú maximálnu úroveň.

Balenie: 60 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 20

Odporúčané dávkovanie: Užite 3 kapsule denne.

Nutričné informácie na 1 dávku (3 kapsule):

  • Beta-alanín 1000 mg
  • Cordyceps 500 mg (z toho kyselina cordycepová 35 mg)
  • Ashwagandha KSM-66® 300 mg (z toho ananolidy 15 mg)
  • Flavonoidy WATT’S UP® 225 mg
  • Kofeín 100 mg

Zloženie: beta alanín, cordyceps (Cordyceps sinensis (Berck.) Sacc.) plodnica d.e. 7% kyselina kordycepínová, kapsula (želatína, farbivo: oxid titaničitý), KSM-66® Ashwagandha koreňový extrakt [Ashwagandha (Withania somnifera (L.) Dunal) koreň d.e. 5% ananolidy (obsahuje mlieko), WATT’S UP® (flavonoidy z Citrus sinensis (L.) Osbeck, ovocie), objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, kofeín, činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý

Upozornenie pre alergikov: Výrobok obsahuje jednu zo zložiek uvedených v prílohe II nariadenia. (EÚ) č. 1169/2011: mlieko a výrobky z mlieka.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neprekračujte denný príjem 400mg kofeínu (všetky zdroje). Nepoužívajte pred spaním. Vyhnite sa konzumácii alkoholu. Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Uchovávajte na suchom mieste mimo zdrojov tepla a slnečného svetla.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader