Recumid®

Regenerácia a rast svalov

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266003738

Nová koncepcia nápojov určených po tréningu. „Ideálny elixír“ na regeneráciu svalov po namáhavom a intenzívnom tréningu bez tráviacich ťažkostí. Skutočná zmes výživných prvkov s najvyššou kvalitou a čistotou.

49,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Recumid®

Výživový doplnok Recumid® je novou koncepciou nápojov určených po tréningu. Yamamoto® Nutrition je európskym inovátorom pre tento typ nápoja, s uvedením konkrétnych a špecifických prvkov, ako sú cyklodextríny, rôzne formy hydrolyzovaných proteínov alebo L-Alanyl-L-Glutamín (Sustamine®).

Recumid® je postavený na najlepšej kombinácii vysoko vstrebateľných prvkov vhodných pre naše svaly. Vďaka tréningu a následnej hyperémii sú svaly pripravené prijímať živiny a dosiahnuť maximálnu regeneráciu. Recumid®, tento okamžitý „ideálny elixír“ na regeneráciu svalov obsahuje HBCD vysoko rozvetvené cyklodextríny (Cluster Dextrin®), hydrolyzovaný kazeín (PeptoPro®), fosfatidylserín, peptidy glutamínu, Senovku grécku a kokosovú vodu.

Systémové biochemické prostredie vytvárané svalovým stresom počas tréningu je veľmi časovo náchylné obdobie, ktoré vytvára enzymatické a endokrinné situácie. Tento stav je „ideálny“ pre najúčinnejšie dodávanie živín na regeneráciu. Preto optimálne je prijímať tieto živiny už v „zápalovom“ stave v dôsledku deštrukcie vlákien, a to aj pri potrebe stráviť jedlo, s relatívnou únavou a odstránením krvi zo svalov. Moderné potravinové doplnky nám umožňujú zostaviť prvky s najvyšším stupňom absorpcie, ktoré sú potrebné na podporu syntézy proteínov, čím sa rekonštruujú svaly a ukladá sa glykogén bez zvláštnych tráviacich ťažkostí alebo súvisiacich problémov s malabsorpciou.

Ako už bolo spomenuté Recumid® je postavený na ideálnej kombinácii vysoko vstrebateľných prvkov. To všetko sa deje extrémne rýchlo cez gastrointestinálny trakt, aby sa živiny dostali k „potrebným“ svalom bez toho, aby došlo k narušeniu fermentačného procesu plynom, nevoľnosťou alebo osmotickou hnačkou.

Recumid® obsahuje iba 100% cyklodextrínov (Cluster Dextrin®), pretože ide o najinovatívnejšiu a najúčinnejšiu formu uhľohydrátov, ktoré sa užívajú počas a bezprostredne po tréningu. Tieto glukózové polyméry sú odvodené z reakcie medzi amylopektínom a špecifickým enzýmom za vzniku glukózového polyméru s konkrétnou cyklickou štruktúrou a výnimočnými charakteristikami.

Vieme, že prietok krvi do špecifických tráviacich orgánov počas tréningu je veľmi obmedzený, pretože hromadný príval je určený na zvýšený dopyt zo zasiahnutých svalov. Preto táto „paradoxná“ situácia väčšej potreby a „špongiového“ efektu môže mať za následok určité prekážky, vrátane zápalového stavu a extrémneho stresu, ktorému musí organizmus čeliť. To všetko môže sťažiť vstrebávanie živín počas tréningu alebo bezprostredne po ňom. Telu trvá určitý čas, kým vyjde z akútnej fázy a aby sa distribúcia krvi vrátila do vyváženejšieho režimu. Na druhej strane sa táto situácia dá zvládnuť a telo usmerniť ako využívať enzýmy, zvyšovať silu inzulínu v tomto presnom okamihu a využitie masívneho obehu svalov.

„Anabolický“ rast svalov

Práve pre takéto prípady potrebujeme prvky, ktoré sú čo najskôr biologicky dostupné a bez žalúdočných problémov. A preto sme pridali zložku vysokej kvality obsahujúcu hydrolyzované kazeíny (PeptoPro®), ktorá nevyžaduje trávenie a ukázalo sa, že je absolútne najlepším zdrojom proteínov z hľadiska biologickej dostupnosti. Vďaka extrémnej rýchlej prítomnosti proteínových foriem sme schopní chrániť, podporovať a udržiavať syntézu proteínov a teda aj „anabolický“ rast svalov.

Prítomný glutamín je na podporu brilantnejšej syntézy proteínov a na zvýšenie antikatabolického účinku, ako aj na ďalšiu podporu hydratácie buniek.

Na udržanie fyziologickej hydratácie počas a po tréningu obsahuje Recumid® prášok z kokosovej vody, čo mu dodáva pridanú hodnotu, pretože je nápojom bohatým na minerálne soli, ako je draslík, horčík, vápnik a sodík, ale predovšetkým rehydratuje ako žiadny iný nápoj. Kokosová voda sa okamžite vstrebáva do krvného riečišťa, čo zabezpečí vynikajúce doplnenie elektrolytov spotrebovaných pri fyzickej aktivite.

Pridanou hodnotou Recumid® je kyselina fosfatidová (PA), veľmi dôležitý fosfolipid pri aktivácii syntézy proteínov. Pridanie extraktu Senovky gréckej gréckej slúži ako “senzibilizátor inzulínu”.

Recumid® je skutočná zmes výživných prvkov s najvyššou kvalitou a čistotou, ktorá podporuje najrýchlejšiu a najúčinnejšiu regeneráciu svalov.

Ak hľadáte silného a dôveryhodného spojenca na dosiahnutie vašich cieľov, Recumid® je najlepšia voľba, ktorá je v súčasnosti dostupná na trhu, od športovcov pre najnáročnejších športovcov.

Balenie: 500 gramov, Počet dávok v jednom balení: 10

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 2 odmerky (50 g) do 500 ml vody a užívajte jedenkrát denne, počas prvých 4 hodín a najneskôr 6 hodín po veľmi intenzívnom a dlhodobom cvičení. Môže ho užívať aj pred fyzickou aktivitou alebo počas nej.

Nutričné informácie na 1 dávku (2 odmerky – 50g):

  • Vysoko rozvetvené cyklické dextríny (Cluster Dextrin®) 20 g
  • Hydrolyzovaná srvátková bielkovina (Optipep® 90 DH4) 7 g
  • Hydrolyzovaný kazeín (PeptoPro®) 6,2 g
  • L-glutamín (Kyowa Quality®) 7 g
  • Lyofilizovaná kokosová voda 2 g
  • Extrakt senovky gréckej 500 mg (z toho 4-hydroxy-L-izoleucín 100 mg)

Zloženie: vysoko rozvetvené cyklické dextríny Cluster Dextrin®, hydrolyzovaný srvátkový (mlieko) proteín Optipep® 90 DH4 (obsahuje emulgátor: sójový lecitín), hydrolyzovaný kazeín PeptoPro® (obsahuje mlieko), L-glutamín Kyowa Quality®, arómy, lyofilizovaná kokosová voda (Cocos nucifera L., ovocie), regulátor kyslosti: kyselina citrónová; suchý extrakt senovky gréckej (Trigonella foenum-graecum L., semená) z toho 20% 4-hydroxy-L-izoleucín, fosfatidylserín (obsahujúci sóju ), sladidlo: sukralóza; farbivo: beta karotén.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok obsahuje dve zložky uvedené v prílohe II nariadenia. (EÚ) č. 1169/2011: sóju, výrobky na báze sójového mlieka, mlieko a mliečne výrobky.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nie je vhodné pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

preloader