Regexil® EU Version

Regenerácia počas spánku

Yamamoto Nutrition
> SKU: 4926266003578

Kombinácia prvkov obsiahnutých v Regexil® pomôže skrátiť čas potrebný na zaspanie, čím sa zvyšuje kvalita aj odpočinku. Ideálna regenerácia počas spánku.

13,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Regexil®

Pre atléta sú spánok a jeho kvalita veľmi dôležité faktory. Regexil® je výživový doplnok stravy vhodný pri poruchách spánku, najmä pri nespavosti spôsobenej vonkajšími príčinami, ako sú tvrdý tréning alebo pretrénovanie, rôzne druhy psychofyzického stresu alebo zmena časových pásiem, prípadne pracovných zmien.

Kombinácia prvkov obsiahnutých v Regexil® pomôže skrátiť čas potrebný na zaspanie, čím sa zvyšuje kvalita odpočinku. Trojvrstvové tablety s inovatívnou technológiou zabezpečia postupné uvoľňovanie všetkých prospešných látok v rôznych fázach pred a po zaspaní.

Ideálna regenerácia počas spánku

Počas spánku je celé telo “pracuje”, pričom svoj stav nastavuje do fázy zotavenia. Telo a myseľ sa regenerujú na bunkovej úrovni, pričom všetky tieto kľúčové funkcie zabezpečujú, že svaly sú postupne “opravované”.

Poruchy súvisiace so spánkom postihujú mnohých športovcov, najmä v najintenzívnejších chvíľach prípravy, kde sa zvyšuje únava, šíri sa adrenalínový stres a chýbajú podmienky primeranej svalovej a psychickej relaxácie. Práve preto Yamamoto® Nutrition ponúka výživový doplnok Regexil®, aby vám pomohol skrátiť potrebný čas na zaspávanie a dopriať si hlboký spánok s regeneráciou.

Regexil® - regerácia počas spánku - Yamamoto nutrition

Regexil® obsahuje L-theanín, čo je aminokyselina, ktorá sa bežne vyskytuje v čajových listoch. Výskum naznačuje, že L-theanín podporuje relaxáciu a pomáha zmierňovať úzkosť a stres. V našom špecifickom prípade theanín hrá hlavnú úlohu, pretože prispieva k sérii zmien v mozgu: zvyšuje hladiny GABA, ako aj serotonínu a dopamínu. Melatonín prispieva najmä k skráteniu času potrebného na zaspávanie (priaznivý účinok sa dosahuje konzumáciou 1 mg melatonínu tesne pred spaním, čo zodpovedá aj dávke v Regexil®), zatiaľ čo valeriána lekárska pomáha pri nástupe spánku a udržiava ho prirodzený.

Passiflora (mučenka) v synergii s vlastnosťami harmančeka, ktorý je v podstate sedatívny a anxiolytický, vyvoláva fyziologický spánok bez nočného prebudenia a nevyvoláva pocit rannej necitlivosti alebo závislosti. Passiflora je tiež užitočná v prípade silného stresu a stavov úzkosti rôznej etiológie, znižovania nervozity, podráždenosti, depresie a tachykardie.

Balenie: 30 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 tabletu denne s vodou, najlepšie večer pred spaním.

Nutričné informácie na 1 tabletu:

  • Extrakt z valeriány lekárskej 150 mg (z toho kyselina valerenová 0,6 mg)
  • Extrakt z Mučenky 150 mg (z toho vitexín 0,75 mg)
  • Extrakt z harmančeka 100 mg (z toho apigenín 0,3 mg)
  • Extrakt z Griffonia simplicifolia 102 mg (z toho 5-HTP 100 mg)
  • Kyselina gama-aminomaslová (GABA) 100 mg
  • L-theanín 100 mg
  • Melatonín 1 mg

Zloženie: plnidlá: celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý, hydroxy-propyl-metylcelulóza, vnútorne zosieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy; uchý extrakt z valeriány lekárskej (Valeriana) officinalis L.) koreň 0,4% kyseliny valerenovej, suchý extrakt z mučenky (Passiflora incarnata L.) nadzemné časti s kvetmi 0,5% vitexínu, suchý extrakt Griffonia [Griffonia simplicifolia (DC.) Baill.] semená 98% 5- hydroxy-L-tryptofán (5-HTP), suchý extrakt z harmančeka (Matricaria chamomilla L.) kvety 0,3% apigenín, L-theanín, kyselina gama-aminomaslová (GABA), činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín; farbivo: E 172; melatonín.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader