Reishi Bio

Huba večnej mladosti

Yamamoto Research
SKU: 4926266002731

BIO huba Reishi podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Huba večnej mladosti.

Je vysoko cenená nielen v tradičnej čínskej medicíne, ale aj v modernej klinickej praxi.

31,90

O produkte

Yamamoto® Research Reishi Bio

Reishi Bio je bio výživový doplnok stravy vhodný pre dospelých. Huba Reishi podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Táto huba je vysoko cenená nielen v tradičnej čínskej medicíne, ale aj v modernej klinickej praxi.

Reishi Bio - Yamamoto Research

Na základe nariadenia EU č. 432/2012 nesmieme u produktov uvádzať žiadne zdravotné tvrdenia, ktoré by odkazovali na ich liečivé účinky. Pôvodné informatívne texty sme prispôsobili platnej legislatíve. Informácie o jednotlivých medicinálnych hubách hľadajte vo verejne dostupných zdrojoch.

Balenie: 45 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 45

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu jedenkrát denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 kapsulu:

  • Organický extrakt Reishi 500 mg (z toho beta-glukány 100 mg)

Zloženie: Reishi (Ganoderma lucidum (Curtis) P. Karst.) extrakt z plodnice std. 20% beta-glukánov *, kapsula (glazúra: hydroxy-propyl-metyl celulóza), predželatínovaný kukuričný škrob *.

* z ekologického poľnohospodárstva

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Pred použitím sa poraďte s lekárom, ak máte akýkoľvek zdravotný problém. Tento produkt nie je určený na diagnostiku, liečbu alebo prevenciu akéhokoľvek ochorenia. Používa sa len ako doplnok výživy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader