Relax RESTORE

Pokojný spánok

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266003479

Doprajte si pokojný spánok s Relax RESTORE, skráti čas potrebný na zaspávanie, pomáha pri nástupe spánku a udržiava ho prirodzený.

21,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Relax RESTORE

Doprajte si pokojný spánok s Relax RESTORE, skráti čas potrebný na zaspávanie, pomáha pri nástupe spánku a udržiava ho prirodzený.

Relax RESTORE je výživový doplnok stravy s obsahom melatonínu, valeriány lekárskej, GABA a ďalšími zložkami fyziologického účinku.

Predstavte si hormonálny systém, v ktorom prevládajú “stresové hormóny”, čo spôsobuje ťažkú ​​únavu nadobličkového systému. Navyše nedostatok adekvátneho spánku môže urýchliť procesy starnutia, spomaliť metabolizmus a významne ovplyvniť naše fyzické a psychické výkony, so silným negatívnym vplyvom na imunitný systém.

Telo a myseľ sa regenerujú

Počas spánku je celé telo “pracuje”, pričom svoj stav nastavuje do fázy zotavenia. Telo a myseľ sa regenerujú na bunkovej úrovni, pričom všetky tieto kľúčové funkcie zabezpečujú, že svaly sú postupne “opravované”.

Poruchy súvisiace so spánkom postihujú mnohých športovcov, najmä v najintenzívnejších chvíľach prípravy, kde sa zvyšuje únava, šíri sa adrenalínový stres a chýbajú podmienky primeranej svalovej a psychickej relaxácie. Práve preto Yamamoto® Nutrition ponúka výživový doplnok Relax RESTORE, aby vám pomohol skrátiť potrebný čas na zaspávanie a udržať váš spánok prirodzený.

Relax RESTORE obsahuje esenciálnu aminokyselinu L-leucín, ktorá zohráva zásadnú úlohu pri stimulácii syntézy proteínov, urýchľovaní procesov regenerácie spúšťaných počas spánku a pôsobiacich proti degradácii svalového tkaniva. Melatonín prispieva najmä k skráteniu času potrebného na zaspávanie (priaznivý účinok sa dosahuje konzumáciou 1 mg melatonínu tesne pred spaním, čo zodpovedá aj dávke v Relax RESTORE), zatiaľ čo valeriána lekárska pomáha pri nástupe spánku a udržiava ho prirodzený.

Balenie: 60 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 12

Odporúčané dávkovanie: Užívajte až 5 kapsúl denne s vodou, najlepšie večer pred spaním.

Nutričné informácie na 5 kapsúl:

  • L-leucín 1500 mg
  • Prášok CherryPURE® Tart Cherry 480 mg
  • Extrakt z valeriány lekárskej 200 mg
  • Kyselina gama-aminomaslová (GABA) 200 mg
  • Extrakt z Griffonia simplicifolia 100 mg
  • Horčík 56,3 mg (15% RI *)
  • Melatonín 1 mg

* RI = Referenčný príjem

CherryPURE® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Shoreline Fruit, LLC.

Zloženie: L-leucín, kapsula (povlaková látka: hydroxy-propyl-metylcelulóza, farbivo: oxid titaničitý), magnézium bisglycinát, CherryPURE® Tart Cherry prášok [Montmorency sour cherry (Prunus cerasus L.) prášok z ovocia], suchý extrakt z valeriány lekárskej (Valeriana) officinalis L.) koreň, kyselina gama-aminomaslová (GABA), suchý extrakt Griffonia (Griffonia simplicifolia (DC.) Baill.) semená, činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý; melatonín.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader