Saccharomyces Boulardii

Probiotiká proti hnačke

Yamamoto Research
> SKU: 4926266002564
(1 recenzia zákazníka)

6 miliárd živých kultúr tvoriacich kolónie Saccharomyces cerevisiae var. boulardii – probiotiká, teda živé organizmy, ktoré podporujú vstrebávanie vitamínov a minerálov, a tým blahodárne pôsobia na črevnú mikroflóru, imunitný systém a obranyschopnosť organizmu.

17,99

O produkte

Yamamoto® Research Saccharomyces Boulardii

Saccharomyces Boulardii je výživový doplnok – probiotiká, teda živé organizmy, ktoré podporujú vstrebávanie vitamínov a minerálov, a tým blahodárne pôsobia na črevnú mikroflóru, imunitný systém a obranyschopnosť organizmu.

V dennej dávke získate až 6 miliárd živých kultúr tvoriacich kolónie Saccharomyces cerevisiae var. boulardii.

Saccharomyces boulardii sú nepatogénne probiotické kvasinky, ktoré majú priamy účinok na mnohé patogény. V Európe sa používajú už desaťročia pri liečbe rôznych typov hnačky. Počnúc antibiotickou hnačkou, infekciami Clostridium difficile, infekciou Helicobacter pylori, akútnou hnačkou u dospelých a detí, hnačkou súvisiacou s enterálnou výživou, nepríjemnou hnačkou, ktorá trápi cestujúcich a rôzne iné infekcie. 

Saccharomyces Boulardii - probiotika - Yamamoto Research

Okrem toho bola klinická účinnosť Saccharomyces boulardii dokázaná aj v niekoľkých typoch chronických zápalových ochorení, vrátane veľmi závažných chorôb, ako je Crohnova choroba, najčastejšie “syndróm dráždivého čreva, ulceratívna kolitída, giardiáza, amébová kolitída a dokonca aj pri hnačke spojenej s HIV.

Balenie: 30 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Užite 1 kapsulu denne, najlepšie na prázdny žalúdok.

Nutričné informácie na 1 dávku (1 kapsula):

  • Saccharomyces cerevisiae var. boulardii CNCM: I-3799 300 mg (z toho živé bunky 6 bil cfu)

Zloženie: Lynside® Pro SCB (Saccharomyces cerevisiae var. Boulardii CNCM: I-3799, 20 bil cfu/g), kapsula (činidlo na povlakovú látku: hydroxypropylmetylcelulóza, farbivo: oxid titaničitý), plnivo: mikrokryštalická celulóza; protihrudkujúce činidlá: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Uchovávajte na suchom mieste mimo zdrojov tepla a slnečného svetla.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Review (1)

5.0
1
0
0
0
0
  1. Anonymný

    Už ma nepreháňa. Konečne niečo normálne!

preloader