Salubit®

Efektívny prírodný antioxidant

Salubit® je prírodný antioxidant, zmes zeleniny a ovocia bez rizika obsahu chemikálií, ako je glyfosát alebo iné pesticídy, hnojivá alebo farbivá, ktoré sa, bohužiaľ, bežne používajú pri pestovaní ovocia a zeleniny.

41,99

O produkte

Salubit, efektívny prírodný antioxidant

Výživový doplnok stravy, zmes zeleniny a ovocia bez rizika obsahu chemikálií.

Obsahuje červené plody a iné rastlinné deriváty s veľmi vysokou „ORAC“ silou (absorpčná kapacita kyslíkových/voľných radikálov), čo je schopnosť absorbovať kyslíkové radikály vďaka vitamínom, polyfenolom, antokyanom , proanthokyanidíny a bioflavonoidy, ktoré sú nasadené na obranu a správne fungovanie nášho tela a boji proti starnutiu buniek.

Salubit® „obohacuje“ organizmus prírodnými mikroelementmi bez rizika použitia chemikálií, ako je glyfosát alebo iné pesticídy, hnojivá alebo farbivá, ktoré sa, bohužiaľ, bežne používajú pri pestovaní ovocia a zeleniny. Má výhodu v tom, že pomáha nášmu telu s obranným systémom a správnym fungovaním vďaka svojej vzácnej a známej antioxidačnej sile.

salubit - vitaguru

Balenie: 60 kapsúl

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 tabletu jedenkrát denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 dávku (1 červená kapsula + 1 zelená kapsula):

Červená kapsula

  • Zmes červeného ovocia (Berries 4 Best) 220 mg (z toho polyfenoly 121 mg)
  • Extrakt z jabĺk (Appl’in®) 200 mg (z toho polyfenoly 160 mg)
  • Extrakt z bazy čiernej 250 mg

Zelená kapsula

  • Extrakt z brokolice (Brassicare®) 270 mg
  • Spirulina 200 mg
  • Chlorella 200 mg

Zloženie:

červená kapsula: baza čierna (Sambucus nigra L.) sušené ovocie, zmes červeného ovocia [šupka viniča (Vitis vinifera L.) sušené ovocie (96 mg / denná dávka) (obsahuje siričitany), maltodextríny, acerola (Malpighia glabra L.) ) dehydrovaná ovocná šťava (87 mg / denná dávka), açaí (Euterpe oleracea Mart.) dehydrovaná ovocná šťava (29 mg / denná dávka), goji (Lycium barbarum L.) dehydrovaná ovocná šťava (8 mg / denná dávka)] 55% polyfenoly, jablko (Malus domestica Borkh) sušené ovocie 80% polyfenoly, kapsuly (želatína), činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

zelená kapsula: brokolica (Brassica oleracea L.), nadzemná časť s kvetinovým suchým extraktom 0,8% glucoraphanin, spirulina [Spirulina platensis (Gomont) Geitler] thallus prášok, chlorella (Chlorella vulgaris Beijerinck) tallus prášok, kapsula (želatína), činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok môže obsahovať jednu zložku uvedenú v prílohe II nariadenia. (EÚ) č. 1169/2011: Oxid siričitý a siričitany

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte v prípade poruchy štítnej žľazy! Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader