SetriBol®

Glutatión

SetriBol® s obsahom glutatiónu podporuje funkciu pečene, obličiek, gastrointestinálneho traktu a čreva, vrátane hlavných ciest na detoxikáciu tela. Pomáha odstraňovať toxíny, prehltnuté chemikálie a potenciálne karcinogény, ktoré telo už absorbovalo. Zachytáva a neutralizuje toxíny v gastrointestinálnom trakte pred tým, ako sú absorbované.

28,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition SetriBol®

SetriBol® je výživový doplnok stravy, ktorý obsahuje 250 mg L-Glutathion Reduced (Setria®) v dennej dávke.

Dvadsaťštyri hodín denne, sedem dní v týždni, sú voľné radikály odhodlané útočiť na naše telo na bunkovej úrovni. Vedci zistili, že ochrana proti týmto radikálom má vplyv na zdravie a pohodu, vrátane zdravia našich tkanív a orgánov. Má tiež vplyv na starnutie. Tým, že bojujeme proti poškodeniu voľnými radikálmi, veríme, že môžeme dlhšie a zdravšie žiť.

Ako Setria® môže pomôcť vášmu telu bojovať proti voľným radikálom?

Jedenie, cvičenie a dokonca dýchanie vedie k tvorbe voľných radikálov. Tieto nevyvážené molekuly napadajú vaše telo na bunkovej úrovni tým, že kradnú ďalšie molekuly elektrónov a spúšťajú reťazovú reakciu. Táto neustála bariéra ovplyvňuje celkové zdravie so zvyšujúcim sa vekom. Setria vám poskytne silný antioxidačný depozit, ktorý sa viaže na voľné radikály, čím zabraňuje spusteniu chaosu v celom tele.

Prečo je Glutatión známy ako “hlavný antioxidant”?

Glutatión neutralizuje samotné voľné radikály, tento antioxidant má tiež schopnosť reaktivovať ďalšie antioxidanty, ako sú vitamíny C a E. Keď antioxidanty ako vitamín C a vitamín E neutralizujú voľné radikály, stávajú sa nestabilnými radikálmi. Glutatión pomáha recyklovať tieto nestabilné molekuly, vrátiť ich späť do aktívneho používania a rozšíriť ich schopnosť neutralizovať oxidanty.

Ako Setria® eliminuje toxíny?

Glutatión podporuje funkciu pečene, obličiek, gastrointestinálneho traktu a čreva, vrátane hlavných ciest na detoxikáciu tela.

Glutatión a jeho benefity:

  • Pomáha odstraňovať toxíny, prehltnuté chemikálie a potenciálne karcinogény, ktoré telo už absorbovalo
  • Zachytáva a neutralizuje toxíny v gastrointestinálnom trakte pred tým, ako sú absorbované.
Získajte konkurenčnú výhodu so Setria®

Nový výskum s pomocou „Strongmanov“ naznačuje, že glutatión Setria® môže podporovať produkciu NO v kombinácii s L-citrulínom. Setria® môže pomôcť udržať hladiny NO, ktoré by mohli znížiť únavu a rýchlosť zotavenia.

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 1 kapsulu s pohárom vody. Užívajte jedenkrát denne.

Nutričné informácie na 1 dávku (1 kapsula):

  • L-Glutathione Reduced (Setria®) 250 mg

Zloženie: L-glutathione reduced (Setria®), kapsula (želatína), plnivo: mikrokryštalická celulóza, činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý, farbivo: oxid titaničitý.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu detí mladších ako tri roky. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader