ShuraKHAN® New Formula

Výnimočná predtréningovka

Predtréningovka zameraná na výkon, podporu maximálneho prietoku krvi do svalov, maximálnu hydratáciu, ale to všetko pri vysokej koncentrácii na výkon bez zmien v nervovom systéme.

46,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition ShuraKHAN® New Formula

ShuraKHAN® New Formula je výživový doplnok stravy – predtréningovka novej generácie! Nová koncepcia vďaka mimoriadne efektívnej kombinácii “Setria-performance®” založenej na citrullíne a Setria Glutathione. Týmto výnimočným produktom sa Yamamoto® zameralo na výkon, podporu maximálneho prietoku krvi do svalov, maximálnu hydratáciu, ale to všetko pri vysokej koncentrácii na výkon bez zmien v nervovom systéme.

Absolútne najinovatívnejšou súčasťou tohto produktu je prvok Cognizin®, založený na Citicoline, ktorý pomáha stimulovať mozgové bunky a zároveň optimalizuje neuronálne elektrické impulzy, ktoré zlepšujú pamäť, zvyšujú pozornosť a sústredenosť.

Len ťažko niekedy vnímame kontrakcie svalu, na ktorom pracujeme. Možno práve kvôli nedostatku koncentrácie alebo silnej únavy, prípadne vyčerpania, necítime, že to funguje tak, ako by sme chceli. Je teda jasné, že nový ShuraKHAN® môže byť vynikajúca pomoc aj pre športovcov, ktorí potrebujú psychofyzickú podporu.

Rhodiola je ďalšou zložkou nového ShuraKHAN®, známy fytoterapeutický extrakt, ktorý je schopný zvýšiť odolnosť konkrétnych chemických a biologických činiteľov nášho tela, s následným zvýšením fyzickej rezistencie a pocitu pohody.
Najmä adaptogénne vlastnosti rhodioly sa pripisujú dvom jej aktívnym zložkám: para-tirosol a salidroid. Tieto ovplyvňujú hladiny niektorých mediátorov v mozgu a v periférnych, kardiovaskulárnych a respiračných tkanivách znižujú vylučovanie katabolických hormónov, ako je kortizol. Okrem toho, Rodiola má schopnosť znížiť nástup DOMS (oneskorenie bolestivosti svalov) po intenzívnom fyzickom cvičení, čím uľahčuje potréningovú svalovú regeneráciu.

ShuraKHAN - Yamamoto Nutrition

Balenie: 200 gramov, Počet dávok v jednom balení: 17

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 2,5 odmerky (12 g) do 200 ml vody. Užívajte jedenkrát denne, najlepšie pred tréningom.

Nutričné informácie na 1 dávku (2,5 odmerky – 12g):

  • L-citrulín DL-malát 2900 mg
  • Beta-alanín 2000 mg
  • propionyl L-carnitine HCl 1600 mg (z toho karnitín 1000 mg)
  • Glycerol (GlycerolMax ™) 1000 mg
  • L-alanyl L-glutamín (Sustamine®) 750 mg
  • Citicolín (Cognizin®) 250 mg
  • Reduced L-Glutathione (Setria®) 200 mg
  • výťažok z červenej repy 500 mg
  • extrakt Rodiola 200 mg

Zloženie: L-citrulín DL-malát, beta alanín, hydrochlorid propionyl L-karnitínu, glycerol prášok (GlyceroMax ™), činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, fosforečnan vápenatý, L-alanyl-L-glutamín (Sustamine®), červená repa (Beta vulgaris L.) koreň, aromatizačné prísady, Citicoline (Cognizin®), fruktóza, L-Glutathione Reduced (Setria®), rhodiola (Rhodiola rosea L.) koreň, sladidlá: acesulfam K, sukralóza.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti a tehotné ženy. Neužívajte dlhšie bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader