ShuraKHAN®

Je nepochybne jedným z výnimočných produktov. Kombinácia technológií a aktívnych zložiek najvyššej kvality je jedinečná svojho druhu!

Pre tých, ktorí hľadajú pre-tréningový produkt typu All in One – hydratácia, energia, anti-katabolizmus, volumizer; ShuraKHAN® je to nepochybne správna voľba!

39,99

Na sklade

Popis

Yamamoto Nutrition ShuraKHAN®

Shura KHAN je výživový doplnok stravy pre osobitné výživové účely s kreatínom, aminokyselinami, extraktom z červenej repy a vitamínov, vhodné pre dospelých športovcov vykonávajúcich vysokú intenzitu cvičenia. Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť pri vytrvalostnom tréningu a zároveň pri krátkodobom zaťažení intenzívnej fyzickej aktivity. (Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 3 g kreatínu). Tento produkt tiež obsahuje propionyl L-karnitín, 5 g na dennú dávku BCAA (KyowaQuality®), AAKG, Beta alanín, taurín a dipeptid L-alanyl L-glutamínu (Sustamine®). Nakoniec Kyselina listová a vitamín B6 prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

Balenie: 300g, Počet dávok v jednom balení: 17

Odporúčané dávkovanie: Pridajte jednu odmerku (17 g) do 150 ml vody (pred tréningom)

Nutričné informácie na 1 dávku (17g): propionyl L-karnitín 1g, Kyselina listová 400 mcg (200% *), Červená repa extrakt 750mg, AAKG 2g, beta alanín 2g, citrulín malát 500mg, Kreatín (Creapure®) 3g, taurín 1g, L-leucín (KyowaQuality®) 2,5g, L-valín (KyowaQuality®) 1,5g, L-izoleucín (KyowaQuality®) 1,5g, L-alanyl-L-glutamín (Sustamine®) 750mg, vitamín B6 6mg (429% *), * RI = Referenčný príjem

Zloženie: kreatín monohydrát (Creapure ®), L-leucín (KyowaQuality®), beta-alanín, arginín alfa-ketoglutarát (AAKG), L-izoleucín (KyowaQuality®), L-valín (KyowaQuality®), propionyl L-karnitín HCl, taurín, L-alanyl L-glutamín (Sustamine®), 99% extrakt z červenej repy, betaín, citrulín malát, sladidlá: sukralóza, acesulfam K, kyselina listová, vitamín B6 (pyridoxín HCl).

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Nie je vhodné pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.