Sily Caps

Pestrec mariánsky

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266000898

Je známe, že silymarín extrahovaný z pestreca mariánskeho má antioxidačné, antivírusové a protizápalové vlastnosti. Podporuje čistiacu funkciu tela a metabolizmus sacharidov.

10,99

O produkte

Yamamoto Nutrition® SilyCAPS

SilyCAPS je výživový doplnok stravy pre osobitné výživové účely vyrobený  z prášku pestreca mariánskeho a titrovaného extraktu – 80% silymarínu.

Je známe, že silymarín extrahovaný z pestreca mariánskeho má antioxidačné, antivírusové a protizápalové vlastnosti. . Podporuje čistiacu funkciu tela a metabolizmus sacharidov.

Pestrec mariánsky sa v tradičnej medicíne využíva na pri liečbe porúch pečene a žlčníka, na podporu produkcie materského mlieka, prevenciu a liečbu rakoviny a dokonca na ochranu pečene pred hadím uhryznutím, alkoholom a inými environmentálnymi jedmi.

Balenie: 60 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 20

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 3 kapsule denne s vodou alebo iným obľúbeným nápojom.

Nutričné informácie na 1 dávku (3 kapsule):

  • Pestrec mariánsky extrakt 750 mg (z toho silymarín 600 mg)

Zloženie: Pestrec mariánsky prášok (Silybum marianum Gaertn), listy a semená – extrakt z pestreca mariánskeho (Silybum marianum Gaertn), semená titrované – 80% silymarín, maltodextrín, kapsule: želatína, plnidlo: mikrokryštalická celulóza, činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosah detí mladších ako tri roky. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader