SizeFUEL

Yamamoto Nutrition
> SKU: 4926266001383

SizeFUEL je nová zmes špeciálne určená PRED a PO tréningu z laboratórií Yamamoto® pre tých, ktorí hľadajú to najlepšie bez kompromisov. Unikátna kombinácia Vitargo®, Kre-Alkalyn® pH Corrected® a L-alanyl L-glutamínu (Sustamine®).

43,99

Dočasne nedostupné

O produkte

Yamamoto® Nutrition SizeFUEL

SizeFUEL je výživový doplnok stravy vyrobený zo sacharidov (Vitargo®), kreatínu (Kre-Alkalyn), L-alanyl L-glutamínu (Sustamine®), kofeínu, aminokyselín a ďalších nutričných faktorov. Je vhodný pre dospelých športovcov, ktorí cvičenia s vysokou intenzitou. Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť pri vytrvalostnom tréningu a zároveň pri krátkodobom zaťažení intenzívnej fyzickej aktivity. (Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 3 g kreatínu). Okrem toho, vápnik prispieva k prirodzenému fungovaniu energetického metabolizmu a správnej funkcii svalov. A nakoniec, výrobok obsahuje kakaový extrakt, ktorý má regeneračné účinky a čierne korenie, ktoré pôsobí ako antioxidant.

Nová zmes špeciálne určená PRED a PO tréningu z laboratórií Yamamoto® pre tých, ktorí hľadajú to najlepšie bez kompromisov.

SizeFUEL je komplex účinných látok, ako sú Vitargo®, s patentovaným systémom s vysokou molekulovou hmotnosťou. Ide o sacharid s priemernou molekulovou hmotnosťou 500,000-700,000. Je jediný svojho druhu, pretože je špeciálne navrhnutý tak, aby produkoval zreteľne odlišný molekulárny profil z cukrov (ako je glukóza, fruktóza) a maltodextrínu, ktoré sa používajú v mnohých produktoch. Molekulová hmotnosť maltodextrínu je asi 1,000-10,000 zatiaľ čo dextrózy je asi len 180!

SizeFUEL je tou najlepšou voľbou pre najlepších športovcov!

SizeFUEL obsahuje Kre-Alkalyn. Kre-Alkalyn® je jedným z najmodernejších foriem kreatínu na trhu v dnešnej dobe. Vzhľadom k svojej vysokej hodnote pH, Kre-Alkalyn® je prepustený do svalov s maximálnou silou, čo vám umožní dosiahnuť vynikajúce výsledky a vyššiu úroveň produkcie ATP. Kre-Alkalyn® nevyžaduje plniacu fázu a nespôsobuje žiadne z nepríjemných vedľajších účinkov, ako je to u iných foriem kreatínu.

Prítomnosť Sustamine® z Kyowa® Hakko Bio Co. Ltd. zvyšuje hodnotu SizeFUEL. To je tiež dipeptid a je forma glutamínu, ktorý je veľmi stabilný v prítomnosti tepla a kyselín, a má vysokú rozpustnosť. Podieľa sa na výmene dusíka medzi tkanivami a pri výrobe a skladovaní glukózy. Hrá dôležitú úlohu pri hydratácii svalových buniek. Okrem toho prítomnosť kofeínu, teobromínu a čierneho korenia vytvára vyššiu efektivitu počas tréningu.

Balenie: 600 g, Počet dávok v jednom balení: 20

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 1,5 odmerky (30 g) do 250 ml vody raz denne, najlepšie pre tréningom.

Nutričné informácie na 1,5 dávky (30g):

 • Sacharidy 20 g
 • Kreatín (Kre-Alkalyn® pH Corrected®) 3000 mg
 • L-tyrozín 1000 mg
 • Beta alanín 1000 mg
 • L-alanyl L-glutamín (Sustamine®) 500 mg
 • Kofeín 200 mg
 • Kakao 6% 200 mg
 • Teobromín 12 mg
 • Čierne korenie 1 mg
 • Vápnik 120 mg (15% RI*)
 • Citráty 361 mg

* RI = Referenčný príjem

Zloženie: Vitargo® (jačmenný škrob), kreatín monohydrát (Kre-Alkalyn® pH Corrected®), L-tyrozín, beta-alanín, kyselina: kyselina citrónová, aróma, L-alanyl L-glutamín (Sustamine®), uhličitan vápenatý, draselný citrát, bezvodý kofeín, kakao (Theobroma cacao L.) sušené semená extrakt std. 6% teobromín, citronan horečnatý, farbivo: paprika extrakt, sladidlo: sukralóza, citran sodný, čierne korenie (Piper nigrum L.), sušené ovocie.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nie je vhodné pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy. Neprekračujte denný príjem 400 mg kofeínu (všetky zdroje). Nepoužívajte pred spaním. Vyhnite sa konzumácii alkoholu. Ak máte  kardiovaskulárne problémy, pred použitím sa poraďte s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote

Recenzie (0)

0.0
0
0
0
0
0

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Len zákazníci, ktorí tento produkt zakúpili môžu zanechať recenziu. Buď prvý!

preloader