Spirulina

Superpotravina

Jeden z najbohatších zdrojov rastlinných bielkovín – superpotravina, ideálny pre športovcov, v prípadoch straty chuti do jedla, rekonvalescencie, chudnutí a diétách, ale aj pre tých, ktorí preferujú výlučne vegetariánsku stravu.

12,90

O produkte

Yamamoto® Research Spirulina

Spirulina je výživový doplnok s obsahom riasy Spirulina, ktorá je zdrojom minerálov, stopových prvkov, cukrov, enzýmov, mono a polynenasýtené mastných kyselín, vitamínov (predovšetkým je jedným z mála rastlinných zdrojov vitamínu B12 (zvyčajne sa vyskytuje v živočíšnych tkanivách)).

Jeden z najbohatších zdrojov rastlinných bielkovín, ideálny pre športovcov, v prípadoch straty chuti do jedla, rekonvalescencie, chudnutí a diétách, ale aj pre tých, ktorí preferujú výlučne vegetariánsku stravu.

Spirulina je 3,5 miliardy rokov stará modrozelená riasa, ktorá dokáže premieňať skleníkové plyny ako oxid uhličitý na využiteľnú výživu, bielkoviny a kyslík.

Superpotravina

Je fantastickým zdrojom antioxidantov, ktoré môžu chrániť ľudské telo pred oxidačným poškodením. Hlavnou aktívnou zložkou je fykocyanín. Táto antioxidačná látka tiež dáva spirulina jej jedinečné modrozelené sfarbenie.

Mimoriadna nutričná hodnota spiruliny podporuje ľudské populácie žijúce v blízkosti prirodzene rastúcej spiruliny po tisíce rokov. Obyvatelia v blízkosti jazera Čad (Afrika) a Aztékovia ju konzumovali ako doplnkový zdroj bielkovín a výživy v čase extrémneho hladu, prežili na diéte pozostávajúcej výlučne zo spiruliny. Vedci, vlády a mimovládne organizácie používajú spirulinu ako nástroj boja proti podvýžive a ako doplnok výživy pre ľudí, ktorí sa snažia žiť zdravšie. Dokonca aj NASA a Európska vesmírna agentúra skúmajú možnosť použitia spiruliny ako primárneho zdroja výživy pre astronautov.

Spirulina - Yamamoto Research

Balenie: 30 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 15

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1-2 kapsule denne s väčším množstvom vody, najlepšie počas jedla.

Nutričné informácie na 1 dávku (2 kapsuly):

  • Spirulina 1000 mg

Zloženie: spirulina prášok (Spirulina platensis (Gomont) Geitler) stielka (jednobunková), kapsula (želatína, farbivo: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa, indigotín), plnivo: mikrokryštalická celulóza, činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader