Super GREENS New Formula

Vitamíny, minerály a rastlinné extrakty

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266003455

Nový Super GREENS s obsahom účinných látok na báze vitamínov, minerálov a rastlinných extraktov. Neobsahuje cukor, ktorý sa často nachádza v týchto výrobkoch!

22,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Super GREENS New Formula

Super GREENS New Formula je výživový doplnok stravy s obsahom účinných látok na báze vitamínov, minerálov a rastlinných extraktov. Neobsahuje cukor, ktorý sa často nachádza v týchto výrobkoch!

Nová verzia je navrhnutá ako unikátny produkt svojho druhu na trhu s rôznymi patentmi, na báze koncentrátov mnohých rastlinných a ovocných extraktov s prídavkom adaptogénov a imunostimulantov.

Nechceme nahradiť koncepciu zeleniny alebo ovocia ako potraviny, ale vzhľadom na rastúce zhoršenie kvality týchto potravín, pokiaľ ide o výživné látky a naše zdravie, nový Super GREENS prináša chýbajúcu kvalita. Ide o zloženie odvodené z ovocia  a zeleniny s veľmi vysokou “ORAC” (absorpčná kapacita kyslíkových radikálov) alebo schopnosť absorbovať kyslíkové radikály vďaka polyfenolom, antokyanínom, proanthocyanidínom a bioflavonoidom, ktoré spolu s adaptogénmi ako Aswhagandha, Cordyceps a Echinacea prispievajú k obrane a správnemu fungovaniu nášho organizmu.

Zmes je “obohatená” mikroelementmi bez rizika nadúvania z chemikálií, ako je glyfosát (prostriedok proti burine) alebo iné pesticídy, hnojivá alebo farbivá bežne používané na ovocí a zelenine, ktoré prichádzajú na naše stoly.

Super GREENS New Formula - Yamamoto Nutrition

Balenie: 200 gramov, Počet dávok v jednom balení: 13

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 4 odmerky (15 g) do 200 ml vody a užívajte raz denne.

Nutričné informácie na 1 dávku (4 odmerky – 15g):

 • Prášok z rias Spirulina 1000 mg
 • Lyofilizovaná kokosová voda 500 mg
 • VitaCherry® Montmorency cherry prášok 500 mg
 • HiFiber VitaBerry® 500 mg
 • HiFiber VitaVeggie® 500 mg
 • Prášok z rias Chlorella 300 mg
 • KSM-66® Ashwagandha 200 mg (z toho ananolidov 10 mg)
 • Extrakt Cordyceps 100 mg (z toho kyselina kordicepsová 10 mg)
 • Extrakt z Echinacey 50 mg
 • Beta karotén 7,5 mg (z toho vitamín A (RE **) 1250 μg (156% RI *)
 • Vitamín D 5 μg (100% *)
 • Vitamín E 6,7 μg (56% *)
 • Vitamín B6 9,5 μg (679% *)
 • Kyselina listová 200 μg (100% *)
 • Vitamín B12 2 μg (80% *)
 • Zinok 4,5 mg (45% *)
 • Selén 10 mg (83% *)
 • Jód 9,5 mg (679% *)

* RI = referenčný príjem, ** RE: ekvivalenty retinolu

VitaCherry® Sport, HiFiber VitaBerry®, HiFiber VitaVeggie® sú registrované ochranné známky spoločnosti VDF FutureCeuticals, Inc.

Zloženie: objemové činidlo: izomalt; spirulina riasy (Spirulina platensis (Gomont) Geitler) Thallus (jednobunkový) prášok, lyofilizovaná kokosová voda (z ovocia Cocos nucifera L.), VitaCherry® Sport (Montmorency (Prunus cerasus L.) lyofilizovaná), zmes rastlinného prášku HiFiber VitaBerry® (ovocie a zelenina v rôznych pomeroch: jablká, jahody, čerešne, ostružiny, čučoriedky, maliny, banány, ryžové semeno), HiFiber VitaVeggie® rastlinná prášková zmes (ovocie a zelenina v rôznych pomeroch: jablko, repa, brokolica, mrkva, listy špenátu, paradajky, sladká paprika, jedlé výhonky z ružičkového kelu, koreň zázvoru, cesnak, cibuľa, petržlenové listy, karfiol, listy kapusty, listy čiernej kapusty, uhorky, zeler, špargľa), aróma, riasy chlorella (Chlorella vulgaris Beijerinck) prášok thallus (jednobunkový), kyselina: kyselina citrónová; činidlá proti spekaniu: mastenec, oxid kremičitý; KSM-66® Ashwagandha koreňový extrakt (obsahuje mlieko) [Ashwagandha suchý extrakt (Withania somnifera (L.) Dunal) koreň 5% ananolidy], suchý extrakt z Cordyceps (Cordyceps sinensis (Berck.) Sacc.) plodnice 7% kyselina kordicepsová, sladidlo: glykozidy steviolu; echinacea suchý extrakt (Echinacea angustifolia DC.) koreň, glukonát zinočnatý, D-alfa tokoferylacetát (vitamín E), hydrochlorid pyridoxínu (vitamín B6), L-selenometionín, beta-karotén (vitamín A), cholekalciferol (vitamín D), kyanokobalamín (vitamín B12), kyselina pteroylmonoglutámová (kyselina listová), jodid draselný.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok obsahuje jednu zo zložiek uvedených v prílohe II nariadenia. (EÚ) č. 1169/2011: mlieko a výrobky z mlieka.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nie je vhodné pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader