SustamiBol®

Dipeptidová forma L-glutamínu

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266000706

Sustamine® je revolučná dipeptidová forma L-glutamínu, ktorá kombinuje čistý L-glutamín a L-alanín. Pomáha telu rehydratovať a regenerovať.

41,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition SustamiBol®

SustamiBol® je výživový doplnok stravy s obsahom dipeptidu L-alanyl L-glutamín (Sustamine®).

Yamamoto® Nutrition používa výhradne 100% Sustamine® od firmy Kyowa®.

Sustamine® je revolučná dipeptidová forma L-glutamínu, ktorá kombinuje čistý L-glutamín (aminokyselina na stimuláciu syntézy svalových proteínov) a L-alanín (aminokyselina potrebná na prestavbu zásob glykogénu). Výsledkom nového enzymatického procesu, ktorý spája dve aminokyseliny dokopy, je tento pravý dipeptid (omnoho menší ako kompletný proteín) s rýchlym vstrebávaním. Pomáha telu rehydratovať a regenerovať.

Prínosy SustamiBol® v porovnaní s inými polypeptidovými formami alebo inými formami glutamínu sa týkajú hlavne zlepšenej odolnosti voči pôsobeniu tepla a kyselín, pričom rozpustnosť je určite lepšia ako u klasického glutamínu.

Balenie: 80 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 80

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 1 kapsulu s vodou alebo iným obľúbeným nápojom.

Nutričné informácie na 1 dávku (1 kapsula):

  • L-Alanyl-L-Glutamine (Sustamine®) 500 mg

Zloženie: L-Alanyl-L-Glutamine (Sustamine®), kapsula (želatína), činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý; farbivo: oxid titaničitý.

Sustamine® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Kyowa BIO CO., LTD.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader