Tarassaco

Prírodný detox

Extrakt z púpavy a fruktooligosacharidov v tekutej forme, to je Tarassaco. Púpava prispieva k funkcii pečene, pravidelnému pohybe čriev a pri očiste organizmu.

13,90

O produkte

Yamamoto® Research Tarassaco

Výživový doplnok stravy v tekutej forme na báze extraktu z púpavy a fruktooligosacharidov.

Púpava nie je iba bylina: skrýva liečivú dušu a liečivé vlastnosti, ktoré sú po stáročia známe a používané tradičnou medicínou, najmä vo forme bylinkových čajov, odvarov a tinktúry. Snáď najdôležitejšou aktívnou zložkou púpavy je taraxacín, horká zlúčenina, ktorá stimuluje žlčník, aby zvýšil tok žlče, čím sa stimuluje čistenie. Jeho stimulačný sekrečný účinok sa neobmedzuje iba na žlč, ale stimuluje sekréciu všetkých žliaz gastrointestinálneho traktu (sliny, žalúdočné, pankreatické, črevné šťavy), ako aj svalov tráviaceho systému, čím mierne podporuje sekundárne laxatívne pôsobenie.

Púpava prispieva k funkcii pečene, pravidelnému pohybe čriev, pri očiste organizmu a podporuje odtok telesných tekutín. Fruktooligosacharidy podporia rovnováhu črevnej flóry.

Tarassaco - Yamamoto

Balenie: 100 ml

Odporúčané dávkovanie: Užite 5 ml dvakrát denne. Dávkujte pomocou priloženej odmerky. Pred použitím pretrepte.

Nutričné informácie na dennú dávku (10 ml):

  • Fruktooligosacharidy (FOS) 2 g
  • Suchý extrakt z púpavy 250 mg (z toho inulín 5 mg)

Zloženie: voda, fruktooligosacharidy (FOS), suchý extrakt z púpavy (Taraxacum campylodes G.E.Haglund), koreň 2% inulínu, kyselina: kyselina citrónová; konzervačné látky: sorbát draselný, benzoát sodný; aróma, zahusťovadlo: xantánová guma; sladidlo: sukralóza.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Uchovávajte mimo dosahu detí do troch rokov. Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Uchovávajte na suchom mieste mimo zdrojov tepla a slnečného svetla. Spotrebujte do 30 dní po otvorení.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader