Tau POWDER

Taurín v prášku

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266000201

Reguluje tvorbu angiotenzínu, zabraňuje vytváraniu nadmernej tenzie v cievach, čím znižuje krvný tlak a pomáha udržať jeho prirodzené hodnoty.

Bežne  sa používa u vytrvalostných športovcov a bodybuilderov ako prostriedok proti kŕčom, napomáha odstráneniu bolesti svalov a stavu únavy.

13,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition TauPOWDER

TauPOWDER je výživový doplnok stravy vhodný pre dospelých športovcov, ktorí cvičenia s vysokou intenzitou.

Reguluje tvorbu angiotenzínu, zabraňuje vytváraniu nadmernej tenzie v cievach, čím znižuje krvný tlak a pomáha udržať jeho prirodzené hodnoty.

V období výrazného fyzického a psychického stresu považujeme taurín za prostriedok stabilizácie. V takomto prostredí táto aminokyselina vyrovnáva stavy excitácie, čo zjednodušuje prechod do fázy oddychu a následnej regenerácie. Taurín sa bežne používa u vytrvalostných športovcov a bodybuilderov ako prostriedok proti kŕčom, napomáha odstráneniu bolesti svalov a stavu únavy.

Tau POWDER - - Yamamoto Nutrition

Narozdiel od iných aminokyselín, taurín nie je súčasťou proteínovej štruktúry, ale nachádza sa v medzibunkovom priestore určitých tkanív ako voľná forma aminokyseliny a vykonáva niekoľko funkcií. Aj napriek tomu, že nepatrí medzi esenciálne aminokyseliny, Taurín je druhou najčastejšie sa vyskytujúcou aminokyselinou v kostrovom svalstve a nachádza sa vo vysokých koncentráciách v tkanivách s vysokou spotrebou energie. Je aj najpočetnejšie sa vyskytujúca aminokyselina v zrenici a chráni oko pred vplyvom toxínov.

Balenie: 300 gramov, Počet dávok v jednom balení: 60

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 1/2 odmerky (500 mg) do 200 ml vody, či iného obľúbeného nápoja podľa vlastného výberu a užívajte raz dennemedzi jedlami.

Nutričné informácie na 1 dávku (1/2 odmerky – 500 mg):

  • Taurín 500 mg

Zloženie: L-Taurín

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader