TestoROL® New Formula

Testosterón booster

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266002717

Nová éra – zvýšenie hladiny testosterónu – TestoROL® New Formula pre dospelých mužov (18+) na báze rastlinných extraktov, kyseliny D-asparágovej, horčíka, zinku a bóru.

27,90

O produkte

Yamamoto® Nutrition TestoROL® New Formula

TestoROL® New Formula je výživový doplnok stravy určený pre dospelých mužov (18+) na báze rastlinných extraktov, kyseliny D-asparágovej, horčíka, zinku a bóru.

Testo-boostery sú neustále označované ako “agresívne” a “fascinujúce”, ​​pojmy, ktoré nám pripomínajú dobre známe dopingové lieky, s “chytľavými” tvrdeniami, vzorce s extraktmi dobre známych koreňových extraktov …) a všetky sú sprevádzané úžasnými recenziami. Často sú to jednoduché reklamné triky pre športovcov – obete falošného marketingu.

Tak ako sa to stalo s Tribulus Terrestris, ktorý sa v Indii používa po stáročia na zvýšenie plodnosti mužov a žien, a to sa okamžite dostalo do pozornosti vedy v západných krajinách. V niektorých štúdiách sa zistilo účinné pôsobenie látky Tribulus na hladiny androgénov, čo malo vplyv na mnohé firmy, a následné spustenie výroby mnohých doplnkov Tribulus Terrestris. No výskum pokračoval a prvé štúdie na ľuďoch sa začali objavovať. U mužov, ktorí športujú a hrajú napríklad rugby, na konci týchto štúdií nebolo možné spozorovať rozdiel v testosteróne alebo fyzickej sile medzi tými, ktorí užívali Tribulus a ktorí nie. Po sérii poznatkov súvisiacich s účinnou, citlivou a skutočnou stimuláciou (a nie minimálne alebo dočasné), ďaleko od zavádzajúcich tvrdení, vedecká komunita potvrdila, že Tribulus terrestris u ľudí nemá žiadny účinok na luteín (LH) a ani na produkciu testosterónu alebo iných androgénnych hormónov. Ako vždy, oddelenie výskumu a vývoja spoločnosti Yamamoto Nutrition je vždy na čele a sleduje svet výskumu, takže berúc do úvahy každú aktualizáciu, pracuje na výrobe najlepších produktov so surovinami s absolútnou certifikovanou kvalitou.

Nová formula TestoROL®

obsahuje fenugreek (Senovka grécka), ďalší fytoterapeutický prvok, ktorý obsahuje fenusid, saponín, ktorý má schopnosť zvýšiť hladinu testosterónu a má podobný účinok testosterónu, keďže sa viaže na tie isté receptory a napodobňuje jeho účinky.

Ashwagandha sa považuje sa za tonikum, ktoré obnovuje telo z rôznych porúch, chráni zdravie, podporuje imunitný systém, dlhovekosť a plodnosť. Vďaka nespočetným výhodám a „protistresovej“ činnosti, patrí medzi najlepšie a najefektívnejšie „adaptogénne“ rastliny, ktoré dokážu zvýšiť schopnosť tela prispôsobiť sa, a primerane reagovať na rôzne situácie psychofyzického stresu.

Balenie: 40 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 13

Odporúčané dávkovanie: Užite 3 tablety denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 dávku (3 tablety):

  • Semená Fenugreek 500 mg (z toho furostanolové saponíny 225 mg, protodioscín 100 mg)
  • Kyselina D-asparágová 700 mg
  • Ashwagandha extrakt 300 mg (z toho 15 mg ananolidov)
  • Koreň ženšenu 200 mg (z toho 40 mg ginsenosidy)
  • Horčík 56,3 mg (15% RI*)
  • Zinok 10 mg (100% Rl*)
  • Bór 3,6 mg

* RI = referenčné príjmy

KSM-66 je registrovaná ochranná známka spoločnosti Ixoreal Biomed Inc.

Zloženie: objemové činidlo: celulóza, fenugreek (Trigonella foenum-graecum L.) semená d.e. 45% furostanolových saponínov, 20% protodioscínu, D-asparágová kyselina, KSM-66® Ashwagandha [Ashwagandha (Withania somnifera (L.) Dunal) koreň d.e. 5% ananolidov (obsahuje mlieko)], ženšen (Panax ginseng C.A. Mey.) koreň d.e. 20% ginsenosidy, činidlá proti spekaniu: mastenec, horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý, glukonát zinočnatý, stabilizátor: hydroxypropyl celulóza, filmový povlak (glazúra: hydroxypropyl metylcelulóza, glycerol, šelak, farbivo: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), boritan sodný.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok obsahuje jednu zo zložiek uvedených v prílohe II nariadenia. (EÚ) č. 1169/2011: mlieko a výrobky z mlieka.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti a tehotné ženy. Neužívajte dlhšie bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader