-15%
Zľava

Ultra Casein COMPLEX

Ultra Casein COMPLEX s micelárnym kazeínom, kazeinátom vápenatým a vitamínom B6. Ľahko rozpustný a rýchlo stráviteľný peptidový doplnok stravy.

Kazeín je bohatý na BCAA a má veľmi vysoký obsah (ešte viac než srvátka) L-glutamínu, najhojnejšej aminokyseliny vo voľnej forme v ľudskej krvi.

70,99 59,99

Na sklade

O produkte

Yamamoto® Nutrition Ultra Casein COMPLEX

Ultra Casein COMPLEX je doplnok stravy s micelárnym kazeínom, kazeinátom vápenatým a vitamínom B6, vhodný pre dospelých športovcov, ktorí cvičia s vysokou intenzitou. Je ľahko rozpustný a rýchlo stráviteľný peptidový doplnok.

Proteíny prispievajú k rastu a udržiavaniu svalovej hmoty, zatiaľ čo Vitamín B6 prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

Micelárny kazeín je vyššia kvalita proteínu s pomalým uvoľňovaním bielkoviny z mlieka. Vďaka procesu ultra-filtrácie pri nízkych teplotách, si udržiava svoje nutričné hodnoty. Je pomaly absorbovaný v žalúdku aby bolo zabezpečené postupné uvoľňovanie aminokyselín do svalov po dlhšiu dobu. To robí micelárny kazeín ideálnym doplnkom pre prijímanie bielkovín medzi jedlami a pred spaním. Cez noc telu postupne dodáva živiny, keďže prijímať stravu v noci je nepraktické.

Kazeín je bohatý na BCAA a má veľmi vysoký obsah (ešte viac než srvátka) L-glutamínu, najhojnejšej aminokyseliny vo voľnej forme v ľudskej krvi. Proteíny sú zdrojom dusíka a aminokyselín, ktoré telo potrebuje pre vývoj a udržiavanie tkanív.

Balenie: 2000g, Počet dávok v jednom balení: 66

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 30g Ultra Casein COMPLEX (3 odmerky) do 250ml vody alebo iného obľúbeného nápoja a užívajte raz denne medzi jedlami, alebo pred spaním. Zmenou objemu získate požadovanú hustotu.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok obsahuje dve zložky uvedené v prílohe II nariadenia. (EÚ) č. 1169/2011: sóju, výrobky na báze sójového mlieka a mliečne výrobky. Je bezlepkový. Dôležitá poznámka: Aj keď je na etikete „bez lepku“, každá šarža sa stále analyzuje.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Nutričné informácie

Čokoládana 100g3 odmerky (30g)
Energia376Kcal / 1595KJ113Kcal / 479KJ
Tuky2,2g0,7g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,7g0,2g
Sacharidy18g5,4g
z toho cukry11g3,3g
Bielkoviny70g21g
Vláknina2,2g0,7g
Soľ **0,83g0,25g
Vitamín B62,8mg0,84mg (60%*)
* RI = Referenčný príjem
** Obsah soli je len v dôsledku prítomnosti prirodzene sa vyskytujúceho sodíka
Ingrediencie: kazeinát vápenatý (obsahuje mlieko), micelárny kazeín z mliečnej bielkoviny (obsahuje sóju), nízkotučný kakaový prášok, príchute, sladidlo: sukralóza, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6)