Ultra Casein COMPLEX – Vanilka

Nočný proteín

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266002724

Micelárny kazeín s fantastickou chuťou, ktorú si zamilujete. Nočný proteín s pomalým vstrebávaním. Ľahko rozpustný a rýchlo stráviteľný peptidový doplnok stravy.

Príchuť: Vanilka
  • Ultra Casein COMPLEX - Yamamoto Nutrition - Gurmánska čokoláda
  • Ultra Casein COMPLEX - Yamamoto Nutrition - Vanilka

71,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Ultra Casein COMPLEX

Ultra Casein COMPLEX je doplnok stravy s micelárnym kazeínom, kazeinátom vápenatým a vitamínom B6, vhodný pre dospelých športovcov, ktorí cvičia s vysokou intenzitou. Je ľahko rozpustný a rýchlo stráviteľný peptidový doplnok.

Proteíny prispievajú k rastu a udržiavaniu svalovej hmoty, zatiaľ čo Vitamín B6 prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

Micelárny kazeín je vyššia kvalita proteínu s pomalým uvoľňovaním bielkoviny z mlieka. Vďaka procesu ultra-filtrácie pri nízkych teplotách, si udržiava svoje nutričné hodnoty. Je pomaly absorbovaný v žalúdku aby bolo zabezpečené postupné uvoľňovanie aminokyselín do svalov po dlhšiu dobu. To robí micelárny kazeín ideálnym doplnkom pre prijímanie bielkovín medzi jedlami a pred spaním. Cez noc telu postupne dodáva živiny, keďže prijímať stravu v noci je nepraktické.

Kazeín je bohatý na BCAA a má veľmi vysoký obsah (ešte viac než srvátka) L-glutamínu, najhojnejšej aminokyseliny vo voľnej forme v ľudskej krvi. Proteíny sú zdrojom dusíka a aminokyselín, ktoré telo potrebuje pre vývoj a udržiavanie tkanív.

Balenie: 2000g, Počet dávok v jednom balení: 66

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 30g (3 odmerky) do 250 ml vody alebo iného obľúbeného nápoja a užívajte raz denne medzi jedlami, alebo pred spaním. Zmenou objemu získate požadovanú hustotu.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok obsahuje dve zložky uvedené v prílohe II nariadenia. (EÚ) č. 1169/2011: sóju, výrobky na báze sójového mlieka a mliečne výrobky.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Nutričné informácie

Vanilka na 100g 3 odmerky (30g)
Energia 349Kcal / 1481KJ 105Kcal / 444KJ
Tuky 1,3g 0,4g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0,8g 0,2g
Sacharidy 3,6g 1,1g
z toho cukry 2,5g 0,8g
Bielkoviny 81g 24g
Vláknina 0g 0g
Soľ ** 0,16g 0,05g
Vitamín B6 1,4mg 0,42mg (30%*)
* RI = Referenčný príjem
** Obsah soli je len v dôsledku prítomnosti prirodzene sa vyskytujúceho sodíka
Ingrediencie: kazeinát vápenatý (obsahuje mlieko), micelárny kazeín z mliečnej bielkoviny (obsahuje sóju), príchute, sladidlo: sukralóza, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6)

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader