Virafil

Proti fyzickej a psychickej únave

Virafil s obsahom L-Citrulínu a rastlinných výťažkov. Starostlivo vybrané na boj proti fyzickej a psychickej únave. Podporuje aj pamäťové a kognitívne funkcie.

15,99

O produkte

Yamamoto® Research Virafil

Virafil je výživový doplnok založený na L-citrulíne a rastlinných výťažkoch. Výťažky z Maca, Damiána, Muira Puama boli starostlivo vybrané na boj proti fyzickej a psychickej únave. Ginko dvojlaločné podporuje aj pamäťové a kognitívne funkcie. Maca (vedecký názov Lepidium meyenuu), hoci neobsahuje kofeín, má stimulačné vlastnosti na nervový systém, čo fyziologicky pomáha pri koncentrácii a duševnej pohode.

Virafil - Yamamoto Research

Balenie: 12 vrecúšok po 3 g prášku s príchuťou grepu

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 1 vrecko (3g) do 180 ml vody a užívajte jedenkrát denne.

Nutričné informácie na 1 dávku (3g):

  • L-Citrulin 1000 mg
  • Maca d.e. 200 mg
  • Muira puama d.e. 200 mg
  • Damiana d.e. 200 mg
  • Ginkgo d.e. 100 mg
  • Ženšen d.e. 20 mg

Zloženie: L-citrulín DL-malát, rezistentný dextrín, plnivo: sorbitol, maca (Lepidium meyenii Walp.) kôra d.e., muira puama (Ptychopetalum olacoides Benth.) kôra d.e., damiana (Turnera diffusa Wild, Ex Schult.) d.e. list, kyselina: kyselina citrónová, ginkgo (Ginkgo biloba L.) list d.e., aróma, činidlo proti spekaniu: oxid kremičitý, sladidlo: sukralóza, ženšen (Panax ginseng C.A. Mey) list d.e.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu detí mladších ako tri roky. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader