Vitamina A

Dôležitý pre zrak

Yamamoto Research
> SKU: 4926266003097

Vitamín A prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému. Chráni sliznice pred infekciami a je základom pre tvorbu fotosenzitívneho pigmentu dôležitého pre zrak.

7,90

O produkte

Yamamoto® Research Vitamina A

Vitamina A je výživový doplnok stravy, ktorý vám poskytne 1200 μg v jednej dávke vitamínu A.

Prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému. Chráni sliznice pred infekciami a je základom pre tvorbu fotosenzitívneho pigmentu dôležitého pre zrak.

Vitamina A - Yamamoto Research

Balenie: 60 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 60

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu jedenkrát denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 kapsulu:

  • Vitamín A 1200 µg (150% RI *)

* RI = Referenčný príjem

Zloženie: objemové činidlá: celulóza, di-fosforečnan vápenatý, kapsula (želatína), činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín, retinylacetát (vitamín A), farbivo: E171

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader