Vitamina B3

Dôležitý pre mozog a krvný obeh

Yamamoto Research
> > SKU: 4926266003356

Vitamín B3 – Niacín je dôležitý pri riadení hladiny krvného cukru, udržiavanie zdravej kože, správnej funkcii nervového systému a tráviaceho traktu.

12,90

O produkte

Yamamoto® Research Vitamina B3

Vitamina B3 je výživový doplnok stravy, ktorý vám poskytne 16 mg niacínu v jednej dávke.

Tento vitamín sa vyznačuje tým, že je veľmi dôležitý pre fungovanie mozgu, ale má tiež rozhodujúcu úlohu v súvislosti s krvným obehom a zrakom. Ovplyvňuje delenie buniek a vývoj genetickej hmoty.

Tento vitamín je dôležitý k uvoľňovaniu energie zo sacharidov. Zúčastňuje sa na riadení hladiny krvného cukru, udržiavanie zdravej kože, správnej funkcii nervového systému a tráviaceho traktu. Zmierňuje stavy úzkosti, nespavosti a depresie.

Nedostatok vitamínov B3 spôsobuje ťažké ochorenie nazývané pelagra. Pri ochorení chýbajú aj ostatné vitamíny skupiny B, vit. C, A, E. V našich krajinách sa počiatočné prejavy nedostatku niacínu prejavujú skôr nespavosťou, podráždením, nepokojom a neschopnosťou sa sústrediť.

Vitamina B3 - Yamamoto Research

Bez vitamínu B3 nemôže pracovať mozog. Okrem toho niacín pomáha likvidovať niektoré zložky cholesterolu a tukov v krvi. Výskumy jednoznačne preukázali, že pravidelné podávanie vyšších dávok B3 výrazne pomohlo osobám s reumatoidnou artritídou a osteoartrózou. Niacín má pri týchto chorobách protizápalový účinok a prispieva k hojeniu poškodených kĺbových chrupaviek.

Balenie: 30 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu jedenkrát denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 kapsulu:

  • Niacín 16 mg (100% RI *)

* RI = Referenčný príjem

Zloženie: objemové činidlá: celulóza, fosforečnan vápenatý; niacín (inozitol hexanikotinát), činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader