Vitamina B7

Zdravé nechty a vlasy

Yamamoto Research
> SKU: 4926266003110

Vitamín B7 (biotín) je dôležitý pri štiepení tukov, cukrov a bielkovín. Pomáha spevniť nechty, zabraňuje šediveniu vlasov a ich nadmernému vypadávaniu.

4,90

O produkte

Yamamoto® Research Vitamina B7

Vitamina B7 je výživový doplnok stravy, ktorý vám poskytne 400 μg biotínu v jednej dávke.

Je to vo vode rozpustný vitamín, nazývaný aj ako vitamín H alebo koenzým R. Radíme ho do skupiny látok nazývaných vitagény, ktoré sú pre človeka zdrojom energie, pomáhajú štiepiť tuky, cukry a bielkoviny. Nedostatok biotínu sa prejaví na vzhľade pokožky, nechtov a vlasov. Vitamín B7 pomáha spevniť nechty, zabraňuje šediveniu vlasov, ich nadmernému vypadávaniu. Okrem zníženia cukru v krvi napomáha biotín preventívne chrániť organizmus pred nervovým poškodením spôsobeným práve cukrovkou. Používa sa pri liečbach vrodených porúch metabolizmu, má slabšie antioxidačné vlastnosti, pomáha vstrebávať ďalšie vitamíny a zmierňuje svalové bolesti.

Vitamina B7 - Yamamoto Research

Nedostatok vitamínu B7 sa prejavuje únavou, ospalosťou, mravčením v končatinách, zhoršenou chuťou do jedla a depresiami. Taktiež môže viesť k vypadávaniu vlasov a tvorbe lupín.

Balenie: 30 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu jedenkrát denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 kapsulu:

  • Biotín 400 μg (800% RI *)

* RI = Referenčný príjem

Zloženie: objemové činidlá: fosforečnan vápenatý, celulóza; činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý; D-biotín.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader