Vitamina B9

Kyselina listová

Yamamoto Research
> > SKU: 4926266003080

Tento vitamín je veľmi dôležitý pre fungovanie mozgu, ale má tiež rozhodujúcu úlohu v súvislosti s krvným obehom a zrakom. Ovplyvňuje delenie buniek a vývoj genetickej hmoty.

4,90

O produkte

Yamamoto® Research Vitamina B9

Vitamina B9 je výživový doplnok stravy, ktorý vám poskytne 400 μg kyseliny listovej v jednej dávke.

Tento vitamín sa vyznačuje tým, že je veľmi dôležitý pre fungovanie mozgu, ale má tiež rozhodujúcu úlohu v súvislosti s krvným obehom a zrakom. Ovplyvňuje delenie buniek a vývoj genetickej hmoty.

Vitamina B9 - Yamamoto Research

Balenie: 30 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu jedenkrát denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 kapsulu:

  • Kyselina listová 400 μg (200% RI *)

* RI = Referenčný príjem

Zloženie: objemové činidlá: celulóza, di-fosforečnan vápenatý, kapsula (želatína), činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín, kyselina pteroylmonoglutámová (kyselina listová), farbivo: E171

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader