Vitamina D3

Regulácia vápnika v krvi

Yamamoto Research
> SKU: 4926266002601

Vitamina D3 je doplnok vitamínu D, ktorý pomáha pri absorpcií vápnika a fosforu. Prispieva k udržaniu normálnych hladín vápnika v krvi a podporuje udržiavanie dobrého stavu kostí a zubov

10,99

O produkte

Yamamoto® Research Vitamina D3

Vitamina D3 je doplnok vitamínu D vo forme vysoko dávkového cholekalciferolu. Vitamín D pomáha pri absorpcií vápnika a fosforu. Prispieva k udržaniu normálnych hladín vápnika v krvi a podporuje udržiavanie dobrého stavu kostí a zubov.

Vitamina D3 - Yamamoto Research

Balenie: 30 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1-2 kapsule jedenkrát denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 kapsulu:

  • Vitamín D3 50 μg (1000% RI *) (2000 IU)

* RI: Referenčný príjem, IU = medzinárodné jednotky

Zloženie: objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, kapsula (želatína, farbivo: oxid titaničitý), cholekalciferol (vitamín D), činidlá proti spekaniu: horčíkové soli mastných kyselín, oxid kremičitý

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader