ZmaPRO

Zinok a Horčík

Yamamoto Nutrition
> SKU: 4926266000997

ZmaPRO obsahuje dôležité minerály zinok a horčík. Doplnený je vitamínom B6, ktorý podporuje metabolizmus proteínov a glykogénu. Posilňuje imunitný systém a zlepšuje kardiovaskulárne zdravie.

7,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition ZmaPRO

ZmaPRO je výživový doplnok stravy s obsahom zinku, horčíka a vitamínu B6.

Zinok podporuje reprodukčné funkcie, posilňuje imunitný systém, zlepšuje kardiovaskulárne zdravie, reguluje funkciu inzulínu a zvyšuje kvalitu spánku. Je nevyhnutné ho doplňovať z externých zdrojov, pretože naše telo zinok nevytvára a ani ho neukladá.

Horčík prispieva k normálne psychickej pohode, normálnej činnosti svalov, kostí a zubov, elektrolytickej rovnováhe, znižuje mieru únavy a vyčerpania. Zohráva dôležitú úlohu v procese delenia buniek, prispieva k optimálnej syntéze bielkovín.

Zinok a Horčík s Vitamínom B6

Výrobok je doplnený o vitamín B6, ktorý podporuje metabolizmus proteínov a glykogénu, čo prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

Balenie: 120 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 40

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 3 kapsuly denne s vodou alebo iným obľúbeným nápojom.

Nutričné informácie na 1 dávku (3 kapsuly):

  • Horčík 338 mg (90%*)
  • Zinok 9 mg (90%*)
  • Vitamín B6 7,2 mg (514%*)

* RI = Referenčný príjem

Zloženie: citrát horečnatý, oxid horečnatý, plnidlo: celulóza; kapsule: želatína, citrát zinočnatý, zinok mono-L-metionín sulfát; činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý; vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid)

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader