Tréneri

YAMAMOTO Slovakia – Jull a Michal

Yamamoto tréneri Slovensko

Ich spolupráca začala úplne nevinným priateľským tréningom v lete 2016. Z jedného tréningu sa z nich stali sparing partneri a v konečnom dôsledku aj partneri.  Celú sezónu stáli jeden pri druhom. Vymieňali si poznatky o strave. Konzultovali rôzne tréningové postupy a metódy. Podľa možnosti vždy trénovali spolu a môžu povedať, že pre oboch to bol hnací motor. Našli si jednu vlnu. Vedeli, čo musia robiť, každý len prispieval svojou perličkou vedomostí, aby to v konečnom dôsledku vyšperkovali formu do tej životnej. Za dobu, ktorú spolu pracujú si našli systém, ktorý neponúka ofotený tréningový plán a sacharidové nuly 3 mesiace do súťaže.

Cieľom Jull a Michala je robiť to inak, ale v prvom rade PRACOVAŤ. A to je ich filozofiou. Individuálnym prístupom a konzultáciami vytvárať úspešných a dlhodobo aktívnych atlétov. Vytvoriť TEAM ľudí, ktorí majú jasne stanovený cieľ. Športovcov, ktorý vedia, že príprava nie je prechádzka ružovou záhradou. Osobnosti, ktoré dokážu ísť príkladom stále ďalším a ďalším generáciám.

Juliána ponúka skúsenosť. Z pódií ako bikinifitnesska, ale aj ako trénerka bikinifitnesiek a bodyfitnesiek. Motivátorka a blogerka, ktorej hlavným ukazovateľom správneho športovca je pokora.

Michal, svojou úspešnou kariérou, pokorou a disciplínou dokáže motivovať mnoho mladých mužov a ukázať im aj cestu úspešnú a bez útrap. Lebo cieľom je samotná cesta, pohár alebo medaila sú len čerešnička na torte.

preloader